ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

با حضور پرشور مردم شهیدپرور آذربایجان‌شرقی

۰۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۱:۳۱

تشییع شهید گمنام در سازمان صنایع هوایی

۲ شهید گمنام در میانه، ۳ شهید گمنام و ۲ شهید شناسایی شده در تبریز امروز و هم‌زمان با سالروز شهادت مظلومانه امام جعفر صادق (ع) تشییع شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، با شناسایی پیکر شهیدان مرتضی اعلایی اسفنجان و جعفر سلیمانی از شهدای تیپ ۴۰ ارتش شهرستان سراب آذربایجان‌شرقی که در دوران دفاع مقدس در جبهه‌های حق علیه باطل به شهادت رسیده‌اند و پنجشنبه به همراه ۵ تن از شهدای گمنام وارد تبریز شدند، امروز روی دستان مردم مومن، شهید پرور و ولایتمدار تبریز و آذربایجان شرقی تشییع شدند.

براساس این گزارش، پیکر مطهر شهدای تیپ ۴۰ ارتش شهرستان سراب در نخستین مقطع از مجموع ۱۲۷ شهید تازه تفحص شده شناسایی‌شده است که در خاک عراق تفحص شده و پیکر این شهیدان به کشور انتقال‌یافت.

۲ شهید گمنام در میانه، ۳ شهید گمنام و ۲ شهید شناسایی شده در تبریز امروز و هم‌زمان با سالروز شهادت مظلومانه امام جعفر صادق (ع) تشییع شد که حال و هوای تازه‌ای به شهر داد و غبار و زنگار دل‌ها را زدودند.

این مراسم که از صبح امروز از مقابل استانداری آذربایجان شرقی به سمت میدان ساعت تبریز تشییع شد، بعد از اقامه نماز به امامت آیت‌الله مجتهد شبستری نماینده ولی‌فقیه در استان، پیکر شهدا در وادی رحمت، باغ‌موزه دفاع مقدس تبریز و شهر آق کندی شهرستان میانه خاک‌سپاری می‌شود.

به گزارش تسنیم، شهید جعفر سلیمانی متولد ۵ خرداد ۱۳۴۷ شهرستان مرند است که در ۲۱ تیر ۱۳۶۷ در منطقه عین خوش و شهید مرتضی اعلایی اسفنجان متولد ۱۴ اسفند ۱۳۴۶ تبریز از جمیع تیپ ۴۰ سراب است که در ۲۱ تیر ۱۳۶۷ در منطقه شرهانی به درجه رفیع شهادت نائل شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال177 روز قبل