ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

صبح امروز

۲۲ مهر ۱۳۹۵ – ۱۱:۰۹

تشییع شهید مایلی

پیکر فرمانده شهید گردان هوایی یگان ویژه صابرین در امامزاده حسن(ع) در تهران، تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، پیکر سردار رشید اسلام احمد مایلی فرمانده گردان هوایی یگان ویژه صابرین در محله امامزاده حسن (ع) واقع در منطقه ۱۷ تهران و با حضور مسئولان و فرماندهانی از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تشییع شد.

پس از برگزاری مراسم با شکوه تشییع که با حضور هزاران تن از همرزمان، دوستان و مردم محله، پیکر شهید مایلی در جوار امامزاده حسن (ع) به خاک سپرده شد.

آیت‌الله امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران، نیز بر پیکر این شهید والا مقام نماز اقامه کرد.

گفتنی است، شهید احمد مایلی و جعفر حجتی کمک خلبانش در شب تاسوعا و در جریان سقوط یک فروند هواپیمای فوق سبک جایرو پلن متعلق به نیروی زمینی سپاه پاسداران در منطقه ایرانشهر و نقطه صفر مزری به شهادت رسیدند.

هواپیمای آنها در حال بازگشت از یک ماموریت شناسایی بود که با یک کابل نصب شده بین دو ارتفاع برخورد کرده و سقوط می‌کند. احتمال می‌رود، این کابل مربوط به یک پروژه نیمه‌تمام بوده باشد.

احمد مایلی فرمانده گردان هوایی یگان ویژه صابرین بود و در سطح نیروهای مسلح یکی از زبده‌ترین اساتید سقوط آزاد و پرواز با هواپیماهای فوق سبک به شمار می‌رفت.

وی جزو اساتید برجسته‌ای بود که آموزش‌های بسیاری از نیروها را در سطح نیروهای مسلح عهده‌دار بود و از نخبگان عرصه چتر بازی، سقوط آزاد و پرواز با هواپیماهای فوق سبک به شمار می‌رفت.

تصاویر مراسم تشییع و تدفین سردار شهید مایلی را در ذیل ببینید:

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال131 روز قبل