ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

 رضا کرملا چعب به پرسپولیس پیوست

پرسپولیسی ها رضا کرملاچعب را با قراردادی ۵ساله جذب کردند تا شاید این بازیکن جوان هم تبدیل به یکی از پدیده های آینده تیم شود. کاپیتان تیم ملی جوانان با پیراهن پرسپولیس عکس یادگاری گرفت.

این بازیکن سابقه کاپیتانی در تیم ملی جوانان را در کارنامه دارد و در تیم های نفت مسجد سلیمان و تیم های پایه فولاد خوزستان بازی کرده است.

رضا کرملا چعب درباره پیوستنش به پرسپولیس اظهار داشت:از اینکه به پرسپولیس آمده ام و با این تیم قرارداد بسته ام بسیار خوشحالم. از بچگی آرزوی پوشیدن پیراهن این تیم را داشتم و حالا به آرزوی خودم رسیده ام.

رضا کرملا چعب

عکس یادگاری رضا کرملا چعب با پیرهن پرسپولیس

وی درباره جزئیات قراردادش خاطرنشان کرد:من بدون هیچ گونه توقع و خواسته ای، یک قرارداد ۵ ساله را با پرسپولیس به امضا رساندم و می خواهم ضمن انجام دادن بازی های خوب و خوشحال کردن هواداران، پیشرفت های قابل توجهی داشته باشم و پیراهن تیم ملی بزرگسالان را هم بر تن کنم.

مهاجم تیم پایه های ایران در ادامه اذعان داشت:تمام تلاشم را خواهم کرد تا بهترین بازی های خودم را انجام دهم و در تمرینات هم با انگیزه باشم تا نظر برانکو را به خودم جلب کنم تا در ترکیب حضور داشته باشم. می دانم در پرسپولیس بازی کردن خیلی سخت است و رقابت شدیدی بین بازیکنان وجود دارد. می دانم که در پست من بازیکنان زیادی حضور دارند که توانایی های بالایی دارند ولی من تمام انرژی خود را صرف این مساله خواهم کرد که بازی کنم چون برای نیمکت نشینی به پرسپولیس نیامده ام.

کرملا چعب در پایان گفت:بعد از اینکه اردوی تیم ملی جوانان به اتمام رسید در تمرینات تیم پرسپولیس شرکت خواهم کرد. میدانم برانکو مربی بزرگی است و از طرفی به توانایی بازیکنان دقت می کند نه اسم و رسم آنها. از هواداران پرسپولیس هم می خواهم من را حمایت کنند تا هر چه زودتر با شرایط تیم اشنا شوم.

پیوستن رضا کرملا چعب به پرسپولیس با قرارداد ۵ ساله

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,