ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – در حالیکه تیم ملی المپیک برزیل باید به مصاف تیم ملی المپیک هندوراس برود، خوزه لوییز پینتو اعلام کرد این تیم توانایی کنترل کردن نیمار را دارد.

به گزارش وبسایت نود، در حالیکه تیم فوتبال المپیک برزیل تا بحال قهرمانی در این رویداد بزرگ جهانی را تجربه نکرده است، فشار زیادی روی نیمار و یارانش وجود خواهد داشت تا به مدال طلا دست یابند. این تیم باید روز چهارشنبه در نیمه نهایی این مسابقات به مصاف هندوراس برود و منتظر نبرد آلمان و نیجریه در سوی دیگر جدول بماند. با این حال مربی هندوراس اعلام کرد که شاگردانش نحوه مهار نیمار را می‌دانند.

او در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار ادامه داد:”بازی‌های او را دیده‌ام و احساس می‌کنم توانایی مهار او را خواهیم داشت، من به عنوان بازیکن هم در دپورتیوو تاکیرا مقابل او بازی کردم و موفق شدیم او را مهار کنیم، کاری که با تیم ملی هندوراس هم انجام خواهیم داد.”

این مربی با توجه به سختی نبرد پیش رویش ادامه داد:”ما از نظر روحی و روانی کاملا آماده این دیدار هستیم چرا که هواداران برزیل جو سنگینی را در ورزشگاه ایجاد خواهند کرد، با این حال برای غلبه بر این فشار آمادگی کامل داریم. با اینکه احترام زیادی برای برزیل قائل هستم، با این حال در فوتبال این روزها تنها با پشتوانه تاریخ تیم نمی‌توان به پیروزی رسید.”

۱۸۹۹

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,