ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – یوونتوس، قهرمان بلامنازع سری آ، فردا شب و در نخستین دیدار خود در فصل جدید، به مصاف فیورنتینا خواهد رفت.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، این بازی از هفته اول سری آ ۲۰۱۶/۱۷ و از ساعت ۲۳:۱۵ شنبه و در ورزشگاه یوونتوس برگزار خواهد شد. ضمن اینکه قضاوت این بازی بر عهده داویده ماسا قرارگرفته است.


بانوی پیر در حالی تلاش برای تکرار قهرمانی در لیگ را آغاز خواهد کرد که پل پوگبا و آلوارو مواراتا، دو بازیکن کلیدی‌اش را ازدست‌داده است، اما با خریدهای خوبی مثل هیگواین، پیانیچ، مهدی بن عطیه، پیاتسا و دنی آلوز قطعاً جدی ترین بخت قهرمانی خواهد بود. بیانکونری ها به دنبال ششمین قهرمانی پیاپی در لیگ و تاریخ سازی هستند. آن‌ها در حالی فصل را برابر یکی از رقبای همیشگی شان آغاز می‌کنند که سخت به دنبال جلوگیری از اتفاقات فصل گذشته و یک شروع ضعیف دوباره خواهند بود.

از سوی دیگر ویولا در حالی پای به این بازی می‌گذارد که اکثریت ترکیب فصل گذشته‌اش را حفظ کرده است. مهم‌ترین اخبار این تیم در فصل نقل و انتقالات دائمی شدن قرارداد داویده آستوری، مدافع و بازگشت جوزپه روسی مهاجم تیم است. شاگردان پائولو سوسا نیز به دنبال بهبود رتبه پنجم فصل گذشته و حضور در رقابت‌های اروپایی خواهند بود.


 

ترکیب احتمالی دو تیم:


 

اخبار دو تیم و نکات آماری بازی:

  • ماسیمیلیانو آلگری در این دیدار کلودیو مارکیزیو و استفانو استورارو را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و در سوی دیگر میدان حضور بورخا والرو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
  • یوونتوس ۲۶ بازی از ۲۸ بازی آخرش در لیگ را پیروز بوده است.
  • این تیم همچنین در ۱۱ بازی آخر خانگی اش گلی دریافت نکرده است.
  • در ۴ دیدار اخیر دو تیم، یووه در هر بازی حداقل ۲ گل به ثمر رسانده است.

پیش‌بینی نتیجه بازی:

۱۴۰۵

 

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,