ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – عصر شنبه و از هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، چلسی در خانه هال سیتی به میدان خواهد رفت.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، این بازی از هفته هفتم لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ شنبه و در ورزشگاه KC برگزار خواهد شد. ضمن اینکه قضاوت این بازی بر عهده آنتونی تیلور خواهد بود.

شاگردان کونته که فصل را خیلی خوب شروع کرده بودند، پس از تساوی مقابل سوانسی، در دو بازی اخیر خود، در خانه به ترتیب مغلوب لیورپول و آرسنال شدند تا تردیدهایی در مورد قدرت این تیم مطرح شود. یکی از مشکلات اصلی کونته در این بازی‌ها اشتباهات دفاعی تیمش در غیاب جان‌تری بوده و کونته برای بازی مقابل هال سیتی هم باید بدون کاپیتانش به میدان برود. درعین‌حال پس از نمایش‌های ضعیف ایووانویچ و کیهیل در فصل جاری، ممکن است کونته به فکر جایگزین باشد. از سوی دیگر فابرگاس که به خاطر نمایش‌های خوبش بالاخره در بازی مقابل آرسنال در ترکیب اصلی قرار داشت، با نمایش ضعیفش احتمالاً باعث حضور مجدد اسکار در ترکیب خواهد بود. ضمن اینکه جان اوبی میکل هم به دلیل مصدومیت در این بازی غایب است.

در سوی دیگر میدان اما مایک فیلان که هنوز به‌صورت دائمی سکان هدایت هال سیتی را به دست نگرفته، پس از شکست سنگین مقابل لیورپول به دنبال این است که بتواند مشکلات چلسی را افزایش دهد. او در بازی مقابل لیورپول برای اولین بار در فصل جدید در ترکیب اصلی خود تغییر ایجاد کرد که نتیجه معکوس داشت. در این بازی او به‌جز المحمدی که در بازی قبل اخراج شد، تعدادی از بازیکنانش ازجمله بروس، داوسون و مک گریگور را در اختیار نخواهد داشت.

 ترکیب احتمالی دوتیم

  نکات آماری بازی:

  • چلسی در ۴ تقابل آخر دو تیم در کلیه رقابت‌ها پیروز بوده است.
  • شاگردان کونته در ۳ بازی آخر خود حداقل ۲ گل دریافت کرده‌اند.
  • آبی‌های لندن در ۴ تقابل آخر مقابل هال سیتی در هر بازی حداقل ۲ گل به ثمر رسانده‌اند.

پیش‌بینی نتیجه بازی

۱۴۰۵

مجله