ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – روز شنبه از ساعت ۲۱ به وقت ایران و در دیداری حساس تیم های رازن بال اشپورت لایپزیگ و بوروسیا دورتموند از هفته دوم بوندس لیگا به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش وبسایت نود، از هفته دوم بوندس لیگا تیم تازه صعود کرده آر بی لایپزیگ به دورتموند دیدار خواهد کرد. این دیدار اولین دیدار خانگی لایپزیگ در بوندس لیگا محسوب می شود. اطلاعات بیشتر راجب تیم لایپزیگ را می توانید در این ویدیو نگاه کنید.

وضعیت دو تیم

لایپزیگ در بازی هفته اول خود توانست در زمین هافن هایم به تساوی ارزشمند ۲-۲ دست یابد. در آنسوی میدان دورتموند در اولین بازی فصل خود موفق شد در زیگنال ایدونا پارک ۲-۱ ماینتس را شکست دهد. در آن بازی اوبامیانگ هر دو گل دورتموند را به ثمر رساند.

غایبین بازی

لایپزیگ: ادریس توره، ویتالی یانلت

بوروسیا دورتموند: اریک دورم، نون سوبوتیچ، مارکو رویس

نکات ویژه بازی

* این دیدار اولین بازی تاریخ دو تیم در تمامی رقابت ها خواهد بود.

* رقابت های بوندس لیگا پس از ۸۱۳۶ روز به لایپزیگ برخواهد گشت. آخرین تیم لایپزیگ که در بوندس لیگا بازی کرد وی اف ال لایپزیگ بود که در می ۱۹۹۴ ۳-۲ مغلوب بایر لورکوزن شد.

* دورتموند در نه بازی آخر خود مقابل تیم های صعود کرده به بوندس لیگا پیروز میدان بوده است. آخرین تیم تازه وارد به بوندس لیگا که موفق به شکست دادن دورتموند شد هوفن هایم بود که در فصل ۲۰۰۸/۰۹ با هدایت رالف رانگنیک (مدیر فنی کنونی لایپزیگ) ۴-۱ زرد پوشان وستفالن را شکست دادند.


ترکیب احتمالی دو تیم

۷۸۹۹

 

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,