ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – از هفته دوم بوندس لیگا شالکه روز جمعه میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، شالکه در دومین هفته بوندس لیگا میزبان بایرن مونیخ خواهد بود. این بازی روز جمعه از ساعت ۲۳ به وقت ایران و با قضاوت مانوئل گرافه داور برلینی به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه فلتینس آرنا گیلزن کیرشن برگزار خواهد شد.

وضعیت دو تیم

شالکه: در روزهای پایانی نقل و انتقالات شالکه موفق به جذب چند بازیکن جدید از جمله کونوپلیانکا، بن طالب و استامبولی شد. تیم مارکوس واینتسیرل در یکی از ضعیف ترین نمایش شالکه در چند سال اخیر در هفته اول بوندس لیگا در ورزشگاه کورمز بانک آرنا مغلوب فرانکفورت شد.

بایرن مونیخ: تمرینات بایرن مونیخ در چند روز اخیر به دلیل مصدومیت یک عده از بازیکنان و حضور یک عده دیگر از بازیکنان در بازی های ملی مرتب دنبال نشده است و همین می تواند تا حدی کار کارلو آنچلوتی را برای این دیدار سخت کند. بایرن مونیخ در دو بازی رسمی خود در این فصل (بوندس لیگا و دی اف بی پوکال) ۱۱ گل به ثمر رسانده است و دروازه مانوئل نویر بسته مانده است. این تیم در دیدار افتتاحیه بوندس لیگا ۶-۰ وردربرمن را شکست داد و قدرت خود را بار دیگر به رخ دیگر حریفان کشاند.

غایبین بازی

شالکه: گیفر، ولونرویتر، بیتر، کوکه، اوچیدا، سیدودوف، دی سانتو، آودیدای

بایرن مونیخ: اشتارک، بادشتوبر، بواتنگ، بنکو، کومان، دورش، روبن

نظر مربیان

مارکوس واینتسیرل: “ما حریف را آنالیز کرده ایم و برای بازی تمرینات مناسب داشته ایم و اکنون منتظر بازی هستیم. بایرن مونیخ برای هر تیمی می تواند سخت ترین محک باشد. آن ها مقابل دورتموند یک بازی مستقیم و بدون نقطه ضعف خاصی از خود نشان دادند. بعد از تعویض مربی سبک بازی آن ها فرق کرده است.”

کارلو آنچلوتی: “من خاطرات خوبی از شالکه دارم اما این بازی کاملاً متفاوت است. آن ها در نقل و انتقالات بازیکنان جدید زیادی به خدمت گرفتند و فکر می کنم برای این بازی از آن ها استفاده خواهند کرد.”

پیشینه بازی دو تیم

* بازی روز جمعه نود و سومین رویارویی دو تیم در بوندس لیگا خواهد بود.

* در بازی های قبلی شالکه ۱۸ برد، ۲۷ مساوی و ۴۷ شکست را تجربه کرده است.

* آبی های سلطنتی فوتبال آلمان ۱۰۱ بار تاکنون در بازی های بوندس لیگا دروازه بایرن مونیخ را بازی کرده اند و در آن سو ۱۹۳ بار هم دروازه خود را باز شده دیده اند.

* کلاوس فیشر و گرد مولر با زدن ۴ گل در یک بازی رکورد دار این بازی هستند. همچنین این دو بازی زدن ۱۰ گل (فیشر) و ۱۸ گل (مولر) بهترین گلزنان باشگاه های خود در این رویارویی هستند.

* با تجربه ترین بازیکنان دو باشگاه در این بازی کلاوس فیتچل (۲۹ بازی) و اولیور کان (۲۸ بازی) هستند.

نکات ویژه بازی

* پیروزی ۶-۰ بایرن مونیخ در بازی مقابل برمن پرگل ترین برد در دیدار افتتحایه بوندس لیگا از سال ۱۹۷۴ بود.

* شالکه از دسامبر ۲۰۱۰ و پس از برد ۲-۰ موفق به شکست دادن بایرن مونیخ نشده است. البته آن ها قبلاً در فاصله سال های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۵ هم موفق به برد بایرن مونیخ نشده بودند و در این زمینه زیاد هم بی تجربه نیستند.

* ۳گل از ۶ گل آخر شالکه مقابل بایرن مونیخ در رقابت های بوندس لیگا را بندیکت هوودس به ثمر رسانده است.

* نالدو مدافع برزیلی شالکه یک روز پس از بازی ۳۴ ساله خواهد شد. او در هفته های آینده می تواند ۳۰۰ ــمین حضورش در بوندس لیگا را جشن بگیرد.

* آخرین شکست بایرن مونیخ در بوندس لیگا مقابل مونشن گلادباخ در دسامبر ۲۰۱۵ رقم خورده است.


ترکیب احتمالی دو تیم

۷۸۹۹

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,