ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – در چارچوب هفته هفتم سری آ ایتالیا، تیم رم در یک جدال سنتی و حساس، میزبان اینتر خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، هفته هفتم رقابت های سری آ با برگزاری چند بازی حساس در روز یکشنبه به پایان می رسد که در مهم ترین بازی، رم تیم محبوب پایتخت در ورزشگاه المپیکو شهر رم، به مصاف اینتر خواهد رفت. این بازی ساعت ۲۲٫۱۵ یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ و با قضاوت لوکا بانتی برگزار می شود. رم تاکنون طی بازی های خانگی خود در سری آ شکست نخورده است. جالوروسی در ۲ بازی خانگی اخیر، پیروز بوده ولی ۲ بازی خارج از خانه اخیر را شکست خورده اند. رم قبل از این بازی، در رقابت های لیگ اروپا به مصاف تیم آسترا رفت که با نتیجه ۴-۰ پیروز شد و فرانچسکو توتی در این بازی، ۳ پاس گل داد. شکست اخیر یاران لوچانو اسپالتی مقابل تورینو در سری آ باعث شد که فاصله تیم رم با صدر جدول افزایش یابد. در حال حاضر، رم با ۱۰ امتیاز، در رده ششم جدول و فقط یک پله پایین تر از اینتر ۱۱ امتیازی قرار دارد.

اما شرایط اینتر با فرانک دی بوئر در این فصل، حکایت جالبی دارد. وقتی که نراتزوری از سد یوونتوس گذشت و سپس در زمین امپولی به پیروزی رسید، بسیاری از هوادارهای باشگاه به بهبود وضعیت تیم محبوبشان امیدوار شدند اما انگار قرار نیست که آب خوش از گلوی اینتری ها پایین برود. اینتر پس از دو نتیجه خوب، طی ۲ بازی اخیر بسیار ناامیدکننده ظاهر شده است. توقف مقابل بولونیا در جوزپه مه آتزا و سپس دومین شکست متوالی در لیگ اروپا و این بار در مقابل اسپارتا پراگ، به هیچ وجه برای هوادارهای اینتر قابل قبول نخواهد بود.

نکات آماری بازی:

طی ۱۸ رویارویی اخیر این دو تیم، ۷ برد، ۵ تساوی و ۶ باخت برای رم به ثبت رسیده است.

طی ۶ رویارویی اخیر این دو تیم از سال ۲۰۱۴ تاکنون، فقط یک برد نصیب رم شده ولی جالوروسی طی ۶ بازی خانگی اخیر مقابل اینتر در کلیه رقابت ها، شکست نخورده است.

رم در ۶ بازی خانگی اخیر در سری آ پیروز شده و طی ۴ بازی خانگی اخیر، حداقل ۳ گل زده است.

اینتر طی ۵ بازی اخیر سری آ شکست نخورده است.

در ۳ برد اخیر اینتر، مائورو ایکاردی ۶ گل زده است.

به یاد تقابل های اخیر این دو تیم، به نظر شما در این بازی چند فرصت گل توسط ادین ژکو خراب می شود یا ژوان ژسوس مدافع برزیلی به اندازه بازی قبلی این دو تیم، بد بازی خواهد کرد؟

بهترین تصمیمی که طی هفته های اخیر توسط اسپالتی سرمربی رم اتخاذ شده، انتخاب سیستم ۱-۳-۲-۴ است که ظاهراً نتایج بهتری را برای جالوروسی به همراه داشته است.

وضعیت بازیکن های دو تیم:

کوین استروتمان و لئاندرو پاردس با درخشش فوق تصور در بازی مقابل آسترا، شانس زیادی برای حضور مجدد در ترکیب رم دارند.

احتمالاً ادین ژکو و استفان الشعراوی به ترکیب اصلی رم باز می گردند تا دوباره، فرانچسکو توتی و دیگو پروتی نیمکت نشین شوند.

ژوائو ماریو هافبک پرتغالی اینتر دچار مصدومیت عضلانی شده ولی قادر به حضور در زمین است. کریستین آنسالدی نیز در واپسین دقایق بازی با اسپارتا پراگ، برای تیمش به میدان رفت تا دوران مصدومیت وی به طور قطعی خاتمه یابد. شاید در این بازی، به آنسالدی فرصت بیشتری داده شود.

ترکیب احتمالی دو تیم از نگاه وبسایت هو اسکورد:

پیش بینی نتیجه بازی از نگاه وبسایت هو اسکورد:

۴۴۶۴

مجله