ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – دو تیم نهم و یازدهم جدول سری آ ایتالیا با شرایطی متفاوت به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش وبسایت نود، اینتر که در آخرین دیدار خود با حساب ۲-۱ مقابل رم شکست خورده است برای بازگشت به نوار پیروزی کار بسیار سختی مقابل کالیاری خواهد داشت، کالیاری که آخرین دیدارش را با پیروزی پشت سر گذاته است روحیه مناسبی برای مقابله با نراتزوری خواهد داشت. آخرین دیدار این دو تیم با حساب ۳-۰ به سود اینتر به پایان رسید هرچند که اگر به نتایج ۶ دیدار پایانی این دو تیم نگاهی داشته باشیم، هر دو تیم موفق شده‌اند دوبار به پیروزی برسند. تنها مصدوم اینتر که احتمال دارد در این دیدار غایب باشد فلیپه ملو است در حالی که کالیاری مصدومین زیادی برای این دیدار دارد. ژوائو پدرو مصدومیت طولانی مدتی خواهد داشت و به نظر می‌رسد دی گنارو به عنوان هافبک مهاجم در این دیدار به میدان خواهد رفت. همچنین در سوی مقابل به نظر می‌رسد ادر در برنامه های فرانک دی‌بوئر جایگاهی نخواهد داشت و احتمالا باید شاهد حضور کاندروا و پریسیچ در ترکیب اصلی اینتر در این دیدار باشیم. همچنین حضور مدل و ژوائو ماریو در خط هافبک اینتر بسیار محتمل خواهد بود.

نکته جالبی که وجود دارد این است که کالیاری ۱۱۵ بار موفق شده است دروازه اینتر را باز کند تا اینتر قربانی دلخواه کالیاری باشد چراکه این تیم به هیچ تیم دیگری به این تعداد گل دست نیافته است. علاوه بر آن در هفت دیدار از ۸ مصاف گذشته، هر دو تیم موفق شده اند دروازه یکدیگر را بگشایند. همچنین کالیاری در این فصل بیشترین درصد دقت شوت را داشته است و در نقطه مقابل اینتر با ۱۶۳ سانتر از جناحین از این حیث برترین تیم سری آ است. با این تفاسیر به نر میرسد بازی نزدیک و نسبتا پر گلی را شاهد باشیم.

ترکیب احتمالی دو تیم:

 

اخبار و نکات بازی:

در ۸ دیدار پایانی کالیاری در سری آ حداقل ۲ گل به ثمر رسیده است.

کالیاری در ۳ دیدار خارج از خانه آخر خود شکست خورده است.

اینتر در ۱۲ دیدار از ۱۳ دیدار پایانی خود در ورزشگاه جوزپه مه آتزا مقابل کالیاری شکست نخورده است و تنها شکست این تیم مربوط به دیدار فصل ۲۰۱۴-۱۵ می‌باشد.

اینتر در ۶ دیدار پایانی خود در مه آتزا نیز بدون شکست بوده است.

کالیاری در ۳ دیدار آخر خارج از خانه خود حداقل دو گل دریافت کرده است.

پیش بینی سایت هواسکورد:

 

۱۸۹۹

مجله