ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – منچسترسیتی در نخستین دیدار خارج از خانه خود در لیگ برتر تحت هدایت پپ گواردیولا، به مصاف استوک سیتی خواهد رفت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، این بازی از هفته دوم لیگ جزیره و از ساعت ۱۶:۰۰ شنبه و در ورزشگاه بریتانیا برگزار خواهد شد. ضمن اینکه قضاوت این بازی بر عهده مایک دین خواهد بود خواهد بود.


هرچند آخرین بازی دو تیم با نتیجه ۴-۰ به سود سیتی به پایان رسیده اما استوک در دیدار خانگی فصل گذشته با حساب ۲-۰ سیتیزن ها را مغلوب کرده است. مارک هیوز سرمربی استوک سیتی، سابقه هدایت آبی‌های منچستر را نیز داشته است و دیدار با تیم سابقش قطعاً از جذابیت‌های خاصی برخوردار است؛ اما همه نگاه ها به پپ گواردیولا و نحوه عملکردش در لیگ جزیره خواهد بود چرا که وی به دنبال حفظ روند ۱۰۰% پیروزی خود می باشد. تیم میزبان هفته گذشته برابر میدلزبورو با تساوی متوقف شد و شاگردان پپ نیز به‌سختی ساندرلند را شکست دادند. هرچند منچسترسیتی فصل گذشته مشکلات زیادی دربازی‌های خارج از خانه داشت، اما این تیم در این بازی قطعاً به دنبال پیروزی خواهد بود.


 

ترکیب احتمالی دوتیم:

اخبار دو تیم و نکات آماری بازی:

  • مارک هیوز در این بازی استفان ایرلند و ابراهیم افلای را نخواهد داشت، ضمن آینه جک باتلند و گلن جانسن هم احتمالاً غایب خواهند بود. در سوی دیگر میدان، گواردیولا نمی‌تواند از کمپانی، گوندوعان و سانه بهره ببرد.
  • استوک ۲ بازی از ۴ بازی اخیرش برابر سیتی را برده است درحالی‌که قبل از آن تنها یک پیروزی در ۱۲ دیدار داشته است.
  • تنها پیروزی منچسترسیتی در استادیوم بریتانیا در لیگ برتر، پیروزی ۴-۱ آنها در سال ۲۰۱۵ بوده است.
  • سرخیو اگوئرو در ۶ بازی برابر چکش ها ۶ گل به ثمر رسانده است.

پیش بینی نتیجه بازی:

۱۴۰۵

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,