ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم ملی فوتبال اسپانیا در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ میهمان آلبانی خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی اسپانیا در سومین بازی خود از گروه G مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره اروپا، ساعت ۲۲٫۱۵ یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ در ورزشگاه لورو بوریچی شهر اشکودر به مصاف آلبانی خواهد رفت. قضاوت این بازی بر عهده باس نایهویس از هلند است. آلبانی پس از حضوری آبرومندانه در یورو ۲۰۱۶، هم اکنون در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ نیز با کسب ۲ برد، از وضعیت بسیار خوبی در صدر جدول گروه G برخوردار بوده و بالاتر از تیم های مطرحی همچون اسپانیا و ایتالیا ۴ امتیازی قرار دارد.

تیم ملی اسپانیا با خولین لوپتگی شرایط خوبی داشته و اگر بدشانسی یا اشتباه سرخیو راموس نبود، ماتادورها نیز با ۳ امتیاز کامل از تورین بر می گشتند. نمایش امیدوار کننده شاگردان لوپتگی در دیدار با ایتالیا باعث شده تا دوباره از اسپانیا به عنوان یک تیم مدعی و قدرتمند یاد شود. آلبانی هم در بازی قبل توانست تیم ضعیف لیختن اشتاین را با ۲ گل شکست بدهد ولی هنوز بازی های دشوار این تیم برگزار نشده است. برد خفیف مقابل لیختن اشتاین باعث انتقادهای زیادی از آلبانی شد. سبک بازی آلبانی کاملاً با اسپانیا تفاوت داشته و انتظار می رود که بازی دشواری برای لاروخا در پیش باشد. اسپانیا برای حضور در صدر جدول، به یک برد خارج از خانه مقابل آلبانی نیاز دارد.

نکات آماری بازی:

در تاریخچه رویارویی های این دو تیم، اسپانیا طی ۵ بازی توانسته ۵ برد را مقابل آلبانی به دست بیاورد. اولین تقابل این دو تیم در سپتامبر ۱۹۹۳ بود.

اسپانیا طی ۵ بازی مقابل آلبانی، ۲۴ گل زده و فقط ۲ گل دریافت کرده است.

اسپانیا در ۳ بازی آخر خارج از خانه در مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۱۶ با نتیجه ۱-۰ پیروز شده است.

هر ۸ بازی اخیر اسپانیایی ها در خارج از خانه (بدون احتساب تورنمنت یورو ۲۰۱۶)، کمتر از ۳ گل به همره داشته است.

اسپانیا طی ۶ بازی اخیر بدون باخت است. آنها ۵ برد و یک مساوی را در کارنامه دارند.

آلبانی طی ۵ بازی اخیر صاحب ۳ برد، یک مساوی و یک باخت است.

هر دو تیم آلبانی و اسپانیا پس از یورو ۲۰۱۶، شکست نخورده اند.

آلبانی طی ۳ بازی اخیر، دو بار کلین شیت داشته و در ۲ بازی از این ۳ مسابقه اخیر، حداقل دو گل به ثمر رسانده است.

۴۴۶۴

مجله