ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – در چارچوب دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، آرسنال میزبان تیم سوئیسی بازل خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال در دومین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، ساعت ۲۲٫۱۵ چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ در ورزشگاه امارات به مصاف بازل سوئیس می رود که قضاوت این بازی بر عهده دنی ماکلی از هلند است. این مسابقه در چارچوب گروه A لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود که تیم های لودوگورتس بلغارستان و پاریسن ژرمن فرانسه نیز در آن حضور دارند. آرسنال در نخستین بازی توانست یک امتیاز تساوی ارزشمند ۱-۱ را از پارک دو پرنس به ارمغان ببرد. بازل نیز در بازی اول، نتیجه مشابهی را مقابل قهرمان بلغارستان به دست آورد. یاران آرسن ونگر پس از تحمیل شکست ۳-۰ به چلسی، روحیه بسیار خوبی داشته و به نتیجه ای کمتر از پیروزی خانگی راضی نیستند اما بازل طی سال های اخیر، با حضور در لیگ قهرمانان اروپا تبدیل به یک تیم با تجربه شده و حریف دست و پا بسته ای برای توپچی ها نخواهد بود. این بازی، نخستین دیدار رسمی این دو تیم محسوب می شود.

نکات آماری بازی:

آرسنال طی ۴ رویارویی اخیر با تیم های سوئیسی پیروز شده و تنها شکست آنها مقابل نماینده سوئیس در بازی های اروپایی، به فصل ۰۶-۲۰۰۵ و بازی مقابل تون مربوط می شود.

هنگامی نگرانی آرسنالی ها فزونی می یابد که بدانیم بازل طی ۱۰ تقابل اخیر با تیم های انگلیسی در لیگ قهرمانان، فقط یک بار باخته که به سال ۲۰۰۲ و دیدار با منچستر یونایتد مربوط می شود. جالب تر این که بازل در ۵ بازی که در خاک انگلیس برگزار کرده، هرگز به تیم های انگلیسی نباخته است.

آرسنال در ۳۸ بازی خانگی اخیر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، فقط ۳ بار باخته است. آنها در ۱۹ فصل اخیر، همواره در لیگ قهرمانان حضور داشته و طی ۱۳ فصل اخیر، همواره از مرحله گروهی صعود کرده اند.

بازل طی ۵ بازی اخیر در لیگ قهرمانان اروپا پیروز نشده و ۳ بازی اخیر را با نتیجه مساوی به پایان رسانده است.

الکسیس سانچز و اولیویه ژیرو در ۷ گل از ۸ گل اخیر آرسنال در لیگ قهرمانان، نقش مستقیم ایفا کرده اند.

وضعیت بازیکن های دو تیم:

با توجه به مصدومیت فرانسوا کوکلین در بازی مقابل چلسی، به نظر می رسد که محمد الننی یا گرانیت ژاکا جانشین وی در ترکیب اصلی بشوند. داوید اوسپینا نیز طبق روال قانون چرخشی ونگر، دروازه بان اصلی آرسنال در این بازی خواهد بود.

آرون رمزی، دنی ولبک، گابریل پائولیستا و پر مرتساکر جزو بازیکن های مصدوم و غایب آرسنال در این بازی هستند.

به نظر می رسد که تغییر عمده ای در ترکیب بازل در مقایسه با تساوی مقابل لودوگورتس ایجاد نشود. این تیم سوئیسی از حضور دو بازیکن مصدوم خود در این بازی، بی بهره است که عبارتند از مانوئل آکانژی و کوین بوا

ترکیب احتمالی دو تیم از نگاه وبسایت هو اسکورد:

پیش بینی نتیجه بازی از نگاه وبسایت هو اسکورد:

۴۴۶۴

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,