ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

جدیدترین تحولات میدانی عراق؛

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۷:۲۵

الموصل

نیروهای پیشمرگه با انجام عملیاتی نظامی در محورهای جنوب موصل و الخازر موفق شدند چندین منطقه را از اشغال داعش آزاد کنند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رسانه‌های عراقی، نیروهای پیشمرگه کرد امروز یکشنبه موفق شدند چهار روستا را از دست گروه تروریستی داعش در جنوب شرق موصل آزاد کنند.

یک منبع امنیتی گفت که نیروهای پیشمرگه صبح امروز با انجام عملیاتی نظامی در محورهای مخمور و الخازر موفق شدند تپه حمید، قرقشه، ابزخ و تاخ را از چنگال تروریستهای داعشی آزاد کنند.

از سوی دیگر نیروهای ارتش و اداره مبارزه با تروریسم عراق نیز موفق شدند دو روستای عجبه و زهلیلیه را در اطراف ناحیه القیاره در جنوب موصل آزاد کرده و پرچم عراق را بر فراز این دو روستا به اهتزاز در بیاورند.

نیروهای عراقی روز گذشته موفق شده بودند روستاهای المریر، البزاجله، امام غربی و الطالعه را در ناحیه القیاره در جنوب موصل آزاد کنند.

گروه تروریستی داعش سحرگاه روز بیستم خرداد (۱۰ ژوئن) سال ۱۳۹۳ به موصل مرکز استان نینوا و دومین شهر بزرگ عراق واقع در ۴۰۰ کیلومتری بغداد پایتخت این کشور حمله کرد و این شهر را به تصرف خود درآورد.

عملیات آزادسازی موصل از فروردین ماه گذشته آغاز شده و از آن زمان تاکنون نیروهای عراقی چندین روستا و منطقه را از دست تروریستهای داعشی آزاد کرده‌اند.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال192 روز قبل