ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

خبرنگار تسنیم در دمشق گزارش می‌دهد

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ – ۰۹:۵۲

ریف حماه

ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروه‌های تروریستی مساحت گسترده‌ای از انبارهای شهرک خان‌طومان را به کنترل خود در آورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، ارتش سوریه با کمک نیروهای همپیمان، مساحت گسترده‌ای از انبارهای شهرک خان‌طومان در حومه جنوبی حلب را به کنترل خود در آورد و با احتیاط به‌سمت این شهرک پیشروی کرد.

این در حالی است که درگیری‌های شدیدی بین نیروهای ارتش سوریه و گروههای تروریستی به وقوع پیوسته است و همزمان جنگنده‌های سوری مواضع و محور تحرکات تروریستها را آماج حملات خود قرار دادند که در پی این حملات شماری از تروریستها به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

یک منبع نظامی گفت که ارتش سوریه در عملیات نظامی خود در اطراف دانشکده هوایی در حومه شرقی حلب، دو دستگاه خودروی مجهز به رگبارهای سنگین و یک موتورسیکلت را منهدم کرد و بیش از ۱۵ تروریست را در اطراف دانشکده هوایی در حومه شرقی حلب به هلاکت رساند.

در این بین جنگنده‌های سوری مواضع گروههای تروریستی در بیانون، حیان، عندان در شمال حلب و در المنصوره و الراشدین ۴ در غرب حلب را بمباران کردند.

از سوی دیگر در پی حملات خمپاره‌ای گروههای تروریستی به محله الاعظمیه در شهر حلب، ۶ شهروند سوری کشته و ۱۱ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی محله غربی شهرک معردس و منطقه بطیش در شمال خطاب در حومه شمالی حماه را به کنترل خود در آورد و بیش از ۷۰ فرد مسلح را به هلاکت رساند و خودروهای زرهی و توپخانه‌های آنها را منهدم کرد.

یگانهای ارتش سوریه همچنین حمله گروههای تروریستی به دو شهرک معان و کراح در حومه شمالی حماه را دفع کردند که در پی این عملیات ۳ دستگاه تانک و تعدادی خودروی این گروهها منهدم شد و ۳۰ تن از آنها به هلاکت رسیدند.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال168 روز قبل