ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پیروانی: مگر می‌شود گل بزنیم و دعوا را شروع کنیم/ نکونام کار غیراخلاقی نکرد

  اخبارورزشی ,خبرهای   ورزشی ,تیم ملی فوتبال ایران

مدیر تیم ملی فوتبال ایران با بیان این که عوامل تیم در پایان باز ی با قطر آغازگر حاشیه‌ها نبودند، گفت : نکونام در این ماجراها هیچ تقصیری نداشت و کار غیر اخلاقی نکرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، افشین پیروانی ابتدا در مورد حواشی بازی دیروز (پنجشنبه) در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸، توضیح داد: خودم همیشه سعی کرده‌ام به قانون احترام بگذارم. به‌ هر حال دیروز هم اولین بازی ایران در مسیر صعود به جام جهانی بود. اعتراضاتی که در نیمه اول داشتیم به وقت اضافه بود و این طبیعی است که به وقت تلف کردن‌ها اعتراض کنیم، اما در مورد اتفاقات آخر بازی نیز باید بگویم که مگر می‌شود ما گل بزنیم و بعد برویم و دعوا راه بیاندازیم.

 

 

ما خوشحالی زیادی داشتیم، اگر در قطر هم این اتفاق رخ می داد این واکنش را نشان می دادیم.  قطری‌ها هم به داوری زیاد اعتراض می‌کردند.  شما ببینید وقتی گل زده شد، مربی حریف تا کجا آمده بود. در مجموع باید بگویم که بازی قشنگی بود،  ولی در اعتراضات تیم ملی فوتبال قطر چیزی از ما کم نگذاشت.

مدیر تیم ملی فوتبال درباره خوشحالی بیش از حد جواد نکونام، تصریح کرد: جواد در کنار من نشسته بود و واقعا چنین اتفاقی رخ نداد. او سال‌ها کاپیتان تیم‌ ‌ملی بوده است و می داند که نباید کار اخلاقی انجام دهد. وقتی که ما گل می زنیم دلیلی ندارد که دعوا راه بیاندازیم. معتقدم اگر داور قوی‌تر عمل می‌کرد این چنین اتفاقاتی رخ نمی داد. به‌ هر حال ما باید این اتفاقات را فراموش کنیم.

وی با اشاره به مسائل فنی بازی، خاطر نشان کرد: قبل از بازی هم  عنوان کردیم که تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر با بازیکنان دو ملیتی اش آمده است. در این وضعیت کار ما سخت بود. حاشیه‌هایی هم که به وجود آمد به خاطر فشار  بازی بود. معتقدم که باید بحث‌های فنی را مورد نقد قرار دهیم. من قول می‌دهم که در بازی‌های آینده با فوتبال روان‌تری بازی کنیم. دیروز هم در لحظات آخر حق به حقدار رسید.

پیروانی در پایان با تشکر از دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور برای حضور در تمرین تیم‌ ‌ملی و حمایت‌های مادی و معنوی از اعضای تیم گفت‌: لطف کردند و برای  سفر به چین و کره جنوبی پرواز چارتر گرفتند و ما ساعت ۲۱ امشب تهران را به مقصد چین ترک خواهیم کرد. بازی سختی را هم پیش‌رو داریم و امیدواریم که هموطنان برای ما دعا کنند.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,