ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – پس از غیبت در دو دیدار ابتدای فصل یوونتوس به دلیل مصدومیت، میرالم پیانیچ می‌خواهد در بازی مقابل ساسولو برای اولین بار بالباس یوونتوس به میدان برود.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از فورفورتو، پیانیچ که در تابستان امسال از رم و با قراردادی ۳۲ میلیون یورویی به جمع بیانکونری ها پیوسته، امیدوار است بتواند پس از تعطیلات ملی برای اولین بار پیراهن بانوی پیر را در سری آ بر تن کند.

پیانیچ در مورد شرایطش گفت:

“در یوونتوس توجه زیادی به آمادگی جسمانی می‌شود. من مصدومیت کوچکی در ابتدای فصل داشتم و به همین دلیل در مورد وضعیتم ریسک نکردیم. من مطمئن هستم پس از تعطیلات ملی می‌توانم برای یووه به میدان بروم.

 درحالی‌که یوونتوس بازیکنانی چون هیگواین، پیاتسا، دنی آلوز و مهدی بن عطیه را هم در تابستان به خدمت گرفته است، پیانیچ معتقد است این تیم به‌خوبی تقویت‌شده است. وی در این زمینه گفت:

  هدف اولیه ما لیگ قهرمانان ابتدا صعود از مرحله گروهی خواهد بود. پس‌ازآن همه‌چیز امکان‌پذیر است. ما می‌خواهیم عملکردی بهتر از سال پیش ارائه کنیم. یوونتوس جزو بهترین تیم‌های دنیاست و فشار زیادی در این تیم احساس می‌شود، اما این فشار تأثیر مثبتی دارد. ما سخت تلاش می‌کنیم و ذهنیت بازیکنان مثبت است.

وی ادامه داد:

هیگواین، پیاتسا و من تازه به تیم اضافه‌شده‌ایم و زمان لازم است تا با بازیکنان هماهنگ شویم. و درنهایت تصمیم‌گیرنده سرمربی است. ما در هر پستی دو بازیکن سطح بالا داریم و امیدواریم که فصلی فوق‌العاده داشته باشیم.برای صحبت در مورد قهرمانی ایتالیا زود است. تیم‌هایی چون اینتر میلان، آث میلان، رم، فیورنتینا و ناپولی برای قهرمانی تلاش خواهند کرد. یوونتوس نیز مانند اینترمیلان تابستان خوبی را پشت سر گذاشته است. ناپولی هم مانند رم وضعیت خوبی دارد و تغییرات زیادی نداشته است.

گفتنی است پیانیچ در ابتدای تابستان با قراردادی پنج‌ساله به یوونتوس پیوسته است.

۱۴۰۵

 

 

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,