ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وب سایت رسمی برنامه نود- تشکل کافه فوتبال که دو روز قبل از بازی ایران و کره جنوبی یک نشست درباره ابعاد فرهنگی دیدار ایران و کره جنوبی در روز تاسوعا و حضور هواداران در ورزشگاه آزادی برگزار کرده بود، از هواداران تیم ملی تشکر کرد.

به گزارش سایت نود، در پیام کافه فوتبال آمده است: همراه با درود بی پایان به روان مقدس حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و شهدای کربلاء سپاس فراوان را به هواداران فهیم تیم ملی و اهالی فوتبال ایران و کلیه دست اندرکاران برگزاری مسابقه روز سه شنبه مورخ ۲۰ مهرماه ۱۳۹۵ در برابر کره جنوبی تقدیم می داریم که ضمیر عالمانه، صفوف به هم پیوسته و رشته وحدت یک ملت در پاسداشت حریم اهل بیت علیهم السلام، در عین حمایت جانانه از تیم ملی فوتبال را به زیباترین شکل ممکن، نمایان کردند.

  در این نوبت هم، مردم ایران، همانند همیشه میدان دار، پیروز و سربلند میدان بودند و بار دیگر ثابت کردند برای باورها، آداب، رسوم و منافع ملی خود، احترام و ارزش قائلند.

هواداران فوتبال، فدراسیون فوتبال و اهالی رسانه با ابراز علاقه فراوان به همراهی و همدلی مسئولین، نشان دادند که ورزشگاه محفل انس با خوبان و خوبی ها و رویدادهای ورزشی اجتماعی و جایی برای نمایان کردن وفاق و انسجام ملی است.

امید و انتظار داریم بنا به مراتب فوق، نهادها و مسئولین فرهنگی، دینی، اجتماعی و اجرایی کشور با درک بهتر و بیشتر نسبت به ظرفیت و نیز سرمایه اجتماعی نهفته در ورزش (بویژه فوتبال)  به رویدادها و عرصه های ورزشی، نگاهی مدبرانه تر، توجهی عمیق تر و حضوری موثرتر، داشته باشند.

 

 

مجله