ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار حوزه رسانه خبرگزاری فارس، بامداد امروز مهدی خوانساری خبرنگار گروه استانهای این خبرگزاری دار فانی را وداع گفت.

سید نظام الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس و دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با انتشار بیانیه‌ای، درگذشت « مهدی خوانساری» را تسلیت گفت.

« إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ»
درگذشت ناگهانی «مهدی خوانساری» دوست و همکار پرتلاشمان در خبرگزاری فارس در آستانه روز خبرنگار همه ما را در بهت و اندوه فرو برد.
امروز در ماتم خبرنگار مومن و پرتلاشی نشستیم که به گواه همه همکاران، به صبوری، متانت، تعهد، مسئولیت پذیری و خوش خلقی متصف و مشهور بود. او روحیه ای مثال زدنی در پیگیری و انجام امور محوله داشت و به رغم وجود حساسیت ها و استرس های معمول در بخش خبری مربوط به وی، چهره دوست داشتنی اش با لبخندی سرشار از مهر و عطوفت، تابلوی جاودانه ای از اخلاق و ایمان و مجاهده بود.
اینجانب که خود نیز حقیقتاً داغدار عروج این دوست مهربان هستم، مصیبت وارده را به پدر و مادر، خواهران و به ویژه همسر مکرمه اش همکار ارجمندمان سرکار خانم خوانساری و به «هلیا» دختر نازدانه‌اش که در روز دختر در ماتم پدر، رخت عزا به تن کرد، تسلیت عرض نموده و برای همه آنان صبرجمیل آرزومندم. از خداوند متعال مسئلت دارم در این ایام کرامت، «مهدی» عزیز ما را میهمان خوان کرم خود کند و روح متعالی او را با ائمه اطهار (س) محشور فرماید.

انتهای پیام/

http://fna.ir/D9M7Z7

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,