ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تاتنهام از شاگردانش خواسته عملکردشان در بازی مقابل تیم گواردیولا را در بازی های آینده هم تکرار کنند.

به گزارش وبسایت نود، مائوریسیو پوچتینو پس از پیروزی ۲-۰ امروز تیمش مقابل منچستر سیتی که باعث شد تاتنهام در اختلاف یک امتیازی صدر جدول قرار بگیرد ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش عنوان کرد که از این بازی لذت برده است.

پوچتینو پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت گفت:

پیروزی بسیار خوبی برای مقابل این حریف بود. نمایش تیم تقریبا عالی بود و خیلی خوشحالم. بازی مقابل آن ها دشوار است. ما هم مثل سیتی می خواهیم بازی را کنترل کنیم و برای همین در زمین جنگی رخ داد. خوشحالم شاگردانم به خوبی جنگیدند. از این بازی خیلی لذت بردم.

باید همین روند را پس از بازی های ملی ادامه دهیم. بازی های دشواری در پیش است. باور و ایمان به روشی که کار می کنیم باید از ابتدای فصل ثبات داشته باشد و باید روی همین روش تا انتهای فصل تمرکز کنیم. اگر با شور و شوق بازی کنیم به اندازه کافی برای جنگیدن بر سر جام ها کیفیت داریم. اگر می توانیم چنین بازی ارائه دهیم، چرا در تمام طول فصل ثبات نداشته باشیم؟ امروز مثال خوبی از آن فوتبالی که ما می خواهیم ارائه دهیم بود.

هر کسی ممکن است پنالتی را از دست دهد. ما این صحنه را آنالیز می کنیم اما مسئله بزرگی نیست. نمایش کلی تیم قوی بود. اگر چه که هنوز برای وارد کردن آن به جدول و فتح جام زود است. ما هنوز در حال ساخت فلسفه مان هستیم.

۲۰۳۱

مجله