ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی استقلال خوزستان گفت: مقابل نفت‌وگاز گچساران بر بازی حاکم بودیم و روی اشتباه فردی، گل خوردیم.

به گزارش وبسایت نود ، سید اکبر پورموسوی پس از حذف شاگردانش مقابل نفت‌وگاز گچساران که با شکست یک بر صفر رقم خورد گفت: استقلال خوزستان بازی خوبی به نمایش گذاشت اما متأسفانه از این مسابقات کنار رفتیم. در جام حذفی، قاعده بر این است که اگر کل ۹۰ دقیقه هم بازی خوبی ارائه دهی ولی یک لحظه غفلت کنی، از دور مسابقات حذف خواهی شد. بر بازی حاکم بودیم ولی روی اشتباه فردی گل خوردیم. موقعیت‌های خوبی داشتیم که با بی‌دقتی مهاجمان، هدر رفت.

وی افزود: با این شکست، زندگی تمام نشده و باید با امید به بازی‌های لیگ برتر برگردیم. به آینده امیدواریم و انرژی خود را روی بازی‌های لیگ برتر می‌گذاریم. من هنوز باور دارم استقلال خوزستان توانایی این را دارد که جزو مدعیان قهرمانی باشد و آینده خوبی برای این باشگاه می‌بینم. جام حذفی، جام شگفتی‌هاست و این قاعده مختص ما نیست.

سرمربی استقلال خوزستان در پاسخ به این سؤال که چرا در این مسابقه، تیم را با ترکیبی متفاوت با بازی‌های گذشته به زمین فرستادید، اظهار داشت: سعی می‌کنیم در کنار تلاش برای پیروزی در مسابقات، جوانگرایی نیز کنیم. بازیکنان جوان ما چیزیی از سایر نفرات ما کم ندارند و خیلی خوب بازی کردند. باید روزی به جوانان فرصت داد.

 

۲۰۲۰

مجله