ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

شاکرمی از پلمب ۱۶ رستوران وباغ ویلا در روز گذشته در استان البرز خبرداد و گفت: رستوران و باغ ویلاهایی که فاقد مجوز قانونی بودند و یا اقدام به هنجار شکنی کرده اند توسط معاون دادستان پلمب شدند.
 
شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در گفت‌وگو با میزان از پلمب ۱۶ رستوران وباغ ویلا در روز گذشته خبرداد و گفت: رستوران و باغ ویلاهایی که فاقد مجوز قانونی بودند و یا اقدام به هنجار شکنی کرده اند توسط معاون دادستان پلمب شدند.
 
وی گفت: با توجه به گسترش هنجارشکنی‌ها در برخی رستوران‌ها و اختلاط‌های شبانه و برگزاری مراسم مختلط  گزارش هایی در خصوص رقص و پایکوبی و اقدامات خلاف شرع در برخی باغ ویلاها به دادستانی ارسال شد.
 
شاکرمی ادامه داد: در راستای مبارزه با این هنجارشکنی‌ها، یکی از معاونین دادستان شبانه به همراه اکیپی از ماموران نیروی انتظامی از کلیه رستورانها، باغ ویلا و ویلاهایی که دارای استخر بوده و به برگزاری پارتی اقدام کرده‌اند، بازدید کرد.
 
دادستان کرج افزود: روزگذشته ۱۶ رستوران و باغ ویلا که فاقد مجوز قانونی بودند و یا اقدام به هنجار شکنی کرده اند پلمب شدند.
 
وی تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه اقدام خلاف شئون و شرع و یا هنجارشکنی نسبت به پلمب مکان مزبور اقدام و صاحب رستوران به دادسرا معرفی می شود.

 فرادید

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,