ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مسئولان باشگاه پرسپولیس فعالیت خود را برای بازگرداندن رامین رضاییان به این تیم آغاز کرده اند.

به گزارش وبسایت نود، پس از آن که مهدی طارمی با وجود امضای قرارداد با باشگاه ریزه اسپور ترکیه به پرسپولیس بازگشت مسئولان این باشگاه تلاش های خود را برای بازگشت رامین رضاییان هم آغاز کرده اند.

با وجود گذشت بیش از یک ماه از پیوستن رضاییان به ریزه اسپور ترکیه این باشگاه هنوز برای دریافت ITC این بازیکن اقدام نکرده است.

این در حالی است که با خروج لوبانوف از لیست بزرگسالان پرسپولیس جا برای جذب یک بازیکن خالی شده است. پرسپولیس به دنبال جذب یک دروازه بان به جای لوبانوف است و برانکو، راتکو دویکوویچ را پیشنهاد داده است اما مسئولان پرسپولیس هنوز با خواست برانکو موافقت نکرده اند و بیشتر تمایل دارند رضاییان را به تیم برگردانند.

از طرف دیگر همان بندی که در قرارداد طارمی وجود داشت و موجب بازگشت او با خیال راحت به پرسپولیس شد در قرارداد رضاییان هم وجود دارد با این تفاوت که خود طارمی تمایل زیادی به بازگشت به پرسپولیس داشت.

با وجود همه اینها دقایق اولیه امشب رامین رضاییان هم عکسی از خود با پیراهن پرسپولیس در کنار محسن مسلمان و مهدی طارمی منتشر کرد. باید دید این خبرها تا چه حد صحت دارد و واکنش هواداران پرسپولیس نسبت به این اتفاقات چه خواهد بود.

هرچه باشد آغاز فعالیت های مدیران پرسپولیس برای بازگرداندن رضاییان کاملا صحت دارد و در مصاحبه های طاهری هم به این موضوع اشاره شده است. باید منتظر واکنش رضاییان هم به این مساله ماند. هرچند بعید نیست پرسپولیسی ها در رسانه ها این خبر را تکذیب کنند تا بتوانند در پشت صحنه فعالیت های خود را با آرامش بیشتری پیش ببرند و در صورتی که به نتیجه منجر نشد انتظار بیهوده ای ایجاد نکرده باشند.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,