ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کیفرخواست پرونده دختری به نام شهرزاد که متهم به قتل نامزدش است، از سوی بازپرس جنایی تهران صادر شد.
 

او به‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.این جنایت بامداد ۲۴فروردین امسال در غرب پایتخت رخ داد و در بررسی‌ها مشخص شد جوان ۳۳ساله‌ای به نام فرهاد بر اثر ضربه چاقویی که به گلویش وارد شده جانش را از دست داده است. عامل این جنایت کسی جز زن ۳۲ساله‌ای به نام شهرزاد نبود که می‌گفت مقتول می‌خواسته در خانه او مواد بکشد برای همین با او درگیر شده و دست به جنایت زده است.

این زن چند روز پیش به شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در آخرین دفاعیات خود به قاضی ایلخانی گفت:هنوز باورم نمی‌شود که فرهاد را کشته‌ام.می خواهم خانواده‌اش بدانند که من از مرگ فرهاد خیلی ناراحتم و اصلا قصد کشتن او را نداشتم. امیدوارم رضایت بدهند تا از مجازات قصاص نجات پیدا کنم. اصلا نمی‌دانم چه شد که در کشمکش با او چاقو به گردنش خورد. باور کنید چاقو برای خودش بود و او با آن تهدیدم کرد که به خانه راهش بدهم.

وی درخصوص جزئیات ماجرا گفت:شب حادثه فرهاد می‌خواست در خانه‌ام شیشه بکشد. او را بیرون کردم و اجازه ندادم وارد شود. اما فرهاد شروع کرد به سر و صدا و دادو بیداد کردن.دیروقت بود و از ترس همسایه‌ها و آبروریزی در را بازکردم. پایش را بین چارچوب گذاشت و می‌خواست به داخل خانه بیاید. یک دفعه دیدم چاقو در دست دارد. به او گفتم حق ندارد شیشه بکشد و گرنه به خانواده‌اش می‌گویم. این را که گفتم بیشتر عصبانی شد. من هم هلش دادم تا به بیرون برود و چاقو را از دستش گرفتم اما او به زوروارد خانه شد.با هم درگیر شدیم دستانم را گاز گرفت و موهایم را کشید. من هم دستانش را گاز گرفتم و یک دفعه نمی‌دانم چطورچاقو به گلوی او وارد شد. بعد خون آلود روی زمین افتاد.

پس از جلسه آخرین دفاع، قاضی جنایی با توجه به شکایت اولیای دم، کیفرخواست پرونده را به اتهام قتل عمد صادر کرد تا شهرزاد به‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه برود.

 

همشهری

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,