ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

اروپایی ها تعطیلات کجا میروند

با وجود تمام بحران ها در اروپا، همچنان سفر گردشگران به مقصد اروپا ادامه دارد اما جالب است که بدانید خود اروپایی ها برای تعطیلات به کجا سفر میکنند. اروپایی ها برای تعطیلات خود به مکان های مختلفی سفر میکنند اما برخی مکان ها برای مسافرت در تعطیلات بیشتر مورد توجه قرار میگیرد.

در اوایل این هفته، در روز جهانی گردشگری، اروپا آماری منتشر کرد که نشان می دهد اروپایی ها برای تعطیلات بیشتر به چه جاهایی سفر می کنند.

به نقل از ایندیپندنت، براساس آمار منتشره توسط سازمان آمار اروپا ( Eurostat) پرطرفدارترین مقاصد برای تعطیلات در اروپا، اسپانیا، فرانسه و ایتالیا است.

از کل جمعیت اتحادیه اروپا، ۴۱٫۵ درصد از آن ها، خود اروپا را برای سفرهای تعطیلات ترجیح می دهند. این درحالی است که انگلیسی ها به ترتیب، اسپانیا، فرانسه و سپس ایالت متحده آمریکا را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند.

تعطیلات اروپایی ها
آماری مربوط به مقاصد سفر اروپایی ها

گزارش ها حاکی از آن است که از هر ۵ نفر اروپایی ۳ نفر به سفرهای توریستی می روند، البته گردشگری در برخی کشورهای اروپا رونق بیشتری نسبت به سایر کشورها دارد؛ برای مثال از هر ۱۰ نفر فنلاندی ۹ نفر به سفر می روند. در این میان آلمان و ایرلند به ترتیب بیشترین و کمترین سفرهای گردشگری را به خود اختصاص داده اند.

تعطیلات اروپایی ها

تصویری زیبا از پاریس

پاریس یکی از شهرهایی است که اروپایی ها تعطیلات خود را در آن میگذرانند.

پرطرفدارترین مکان ها برای تعطیلات اروپایی ها

منبع : namnak.com

مجله