ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۳ مهر ۱۳۹۵ – ۰۱:۴۶

افتتاح بازارچه صنایع دستی و هنرهای سنتی عودلاجان

مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور با تشریح ساعات فعالیت نخستین بازارچه صنایع دستی پایتخت در قلب تهران قدیم گفت: قیمت محصولات صنایع دستی این بازارچه مصوب و مستقیم از تولید کننده و هنرمند به مردم عرضه می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نخستین بازارچه صنایع دستی پایتخت در قلب تهران قدیم مصادف با اولین ماه پاییزی سال افتتاح شد، حال درباره چگونگی ساعات فعالیت این بازارچه قدیمی و قیمت‌های محصولات صنایع دستی آن پویا محمودیان – مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور به تسنیم توضیح داد: انشاالله با قیمت‌های مناسب صنایع دستی بازارچه عودلاجان به مردم عرضه می‌شود زیرا این محصولات و هنرهای دستی مستقیم از تولیدکننده به مردم عرضه می‌شود.

مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور با اشاره به نظارت‌ بر قیمت‌های مصوب صنایع دستی این بازارچه در قلب تهران قدیم درباره ساعات فعالیت بازارچه عودلاجان گفت: در حال حاضر قرار  است از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۷ این بازارچه فعالیت کند ولی در تلاشیم تا زمان باز بودن بازارچه بیش از این شود.

به گزارش تسنیم، نخستین بازارچه صنایع دستی پایتخت در قلب تهران قدیم (عودلاجان) شامل صنایع دستی و هنرهای دستی از استان اصفهان و همچنین دیگر استان‌های کشور است. این بازارچه واقع در محله عودلاجان، خیابان ۱۵ خرداد غربی _ روبروی بازار آهنگران قرار دارد.

به گزارش تسنیم، تصاویر افتتاح نخستین بازارچه صنایع دستی پایتخت در قلب تهران قدیم را در اینجا مشاهده کنید.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال140 روز قبل