ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در پهن دشت گیتی روزانه هزاران هزار اتفاق خوب، بد،جالب،متاثرکننده و… روی می دهد.

اما قطعا همه این رویدادها به وسیله رسانه ها پوشش داده نمی شوند.چه، اصلا ممکن است در زمان بروز یک اتفاق نه خبرنگار و عکاسی باشد و ایضا نه دوربینی که فیلم یا تصویری برداشت شود.

با این حال ثبت کنندگان لحظه های جالب و ناب –که این ثبت کنندگان می تواند یکی از شما با موبایل دوربین دارتان باشید- همواره عکس های جالبی از رویدادهای مختلف در قاب دوربین خود ثبت می کنند.

آنچه در این پست می بینید برگزیده ای است از اتفاقات روی داده در روزهای گذشته.

عکسهای خبری

عکسی که سوژه داغ رسانه ها در این هفته بود.باراک اوباما نامزد دموکرات ها –هیلاری کلینتون- را در طول اجلاس کنوانسیون حزب دموکرات –فیلادلفیا-در آغوش گرفت.

عکسهای خبری

سخنرانی احساسی “خضرخان” –پدر سرباز مسلمان آمریکایی کشته شده در جنگ- و مخاطب قرار دادن دونالد ترامپ در حالی که کپی از قانون اساسی آمریکا رابه او نشان می دهد و می پرسد آیا آن را خوانده ای؟!/پسر خضر خان فارغ التحصیل دانشگاه ویریجینیا بود و در ارتش آمریکا خدمت می کرد.

عکسهای خبری

بازی کردن “پوکمون گو” با تلفن همراه در ویرانه های یک خانه در دمشق –سوریه-

عکسهای خبری

آتش سوزی در پارک ملی “پلاسریتا کنیون” –کالیفرنیا- و آتشنشانانی که سعی در خاموش سازی شعله های بی امان دارند.

عکسهای خبری

وزنه بردار چینی در طول یک جلسه آموزشی جهت آمادگی برای رقابت های المپیک/چین بزرگترین هیئت المپیک خود را با مجموع ۴۱۶ ورزشکار در ۲۶ رشته ورزشی به ریودوژانیرو –برزیل- اعزام خواهد کرد.

عکسهای خبری

پلیس فرانسه در حال نظارت بر فستیوال سالیانه سنتی “بایون”-پایتخت فرهنگی- که ۲۷ تا ۳۱ جولای برگزار می شود و حدودا یک میلیون گردشگر از سرتاسر اروپا جذب می کند.

عکسهای خبری

جنگجوی اهل لیبی تحت حمایت سازمان ملل در حال پرتاب خمپاره ۸۱ میلیمتری در “سِرت”

عکسهای خبری

بازداشت دانش آموز دبیرستانی در جریان اعتراض به اصلاحیه آموزش و پرورش در سانتیاگو-شیلی-/معترضان، خواستار دسترسی آزاد به مدرسه و دانشگاه در تمام سنین هستند.

عکسهای خبری

پاپ فرانسیس در حال ورود به دروازه اردوگاه نازی های آلمانی در “اوشویمچین”-لهستان- محلی که نیروهای آدولف هیتلر بیش از یک میلیون نفر را کشتند.

عکسهای خبری

نورافشانی کرم های شب تاب به منظور جفت گیری در کمپ گردشگری در مکزیک.

عکسهای خبری

ملاقات بازدیدکننده جوان با روبات تازه معرفی شده توسط استاد دانشگاه “پلیموث”-انگلستان-

عکسهای خبری

مار زنگی دو سر که در تراریومی در باغ وحش واقع در “Scheidegg” –آلمان- نگهداری می شود.

عکسهای خبری

راننده تیم “SMG” شرکت کننده در رالی راه ابریشم در صحرای گبی-مغولستان-/۱۳۰ شرکت کننده مسافت بیش از ۱۰ هزار کیلومتر را در بین ۳ کشور و ۲ قاره از مسکو تا پکن طی می کنند.

عکسهای خبری

هنرمند برزیلی در حال کار بر روی نقاشی دیواری که به منظور خوش آمد به گردشگران المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو کشیده شده است.

 

توریسم آنلاین

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,