ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – پدر بهادر مولایی گفت: پسرم اکنون در بخش icuبستری است و اجازه ملاقات با او را هنوز به من نداده اند و برایش دعا کنید.

به گزارش وبسایت نود، حمیدرضا مولایی پدر بهادر مولایی در مورد حادثه تصادف پسرش گفت: حادثه بامداد امروز در ۲۰ کیلومتری آمل رخ داد. ابتدا برادرش پشت فرمان بود اما وقتی دید برادرش خوابش می آید تصمیم گرفت، خودش پشت فرمان باشد. به او گفتم خسته است و استرس زیادی هم تحمل کرده اما باز هم پشت فرمان قرار گفت.

او ادامه داد: ناگهان به دلیل خواب آلودگی با یک کامیون و بعد یک نیسان برخورد کرد و این حادثه اتفاق افتاد. بهادر، برادرش بابک، من و پدربزرگ مادری‌اش در اتومبیل بودیم که همگی آسیب دیدیم و به بیمارستان منتقل شدیم. بهادر از ناحیه لگن، کتف و بازو دچار آسیب دیدگی شد، برادرش از ناحیه سر مصدوم شد و ۲۰ بخیه خورد. خود من از ناحیه کمر و گردن مصدوم شدم و پدربزرگش هم متاسفانه فوت کرد.

پدر مو لایی در مورد آخرین وضعیت این وزنه بردار تصریح کرد: بهادر ساعت ۱۰:۳۰ از اتاق عمل بیرون آمد و پزشکان توانستند دررفتگی لگنش را مداوا کنند. او در آی سی یو تحت مراقبت‌های ویژه است و متاسفانه هنوز اجازه نداده اند او را ببینم اکنون برادرش را به اتاق عمل برده اند. از مردم می‌خواهم که برای سلامتی بهادر و بابک دعا کنند.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,