ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سروری در گفت‌وگو با تسنیم مطرح کرد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۱:۰۵

پرویز سروری

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران از نشست برخی اصلاح‌طلبان شورا با یک عامل فتنه برای انتخابات هیئت رئیسه خبر داد و گفت: این اقدامات به‌شکلی فرمان شورای شهر را در جاده‌های سیاسی کشاندن و سال آخر را به چالش‌های غیرمرتبط با فلسفه شورا منتقل کردن است.

پرویز سروری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره تحرکات اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران برای انتخابات هیئت رئیسه، اظهار داشت: متأسفانه اخباری به دستمان می‌رسد که نشان می‌دهد خارج از شورای شهر پخت‌وپزهایی صورت می‌گیرد و افرادی فضای شورای شهر را به‌صورت سیاسی نگاه و با رویکردی سیاسی مسائل شورا را تعقیب می‌کنند.

وی ادامه داد: انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران یک انتخابات داخلی و کاملاً مربوط به نمایندگان شورای شهر است اما وقتی عناصر خارجی وارد عمل و شخصیت‌های سیاسی وارد موضوع می‌شوند، نشان می‌دهد دیگر این موضوع یک نگاه شورایی نیست بلکه نگاهی سیاسی برای تصاحب قدرت است.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران تصریح کرد: این اقدامات به‌شکلی فرمان شورای شهر را در جاده‌های سیاسی کشاندن و سال آخر را به تنش‌ها و چالش‌های غیرمرتبط با فلسفه شورا منتقل کردن است اما واقعاً این پدیده خوبی نیست. 

وی خاطرنشان کرد: من شنیده‌ام برخی اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر با یکی از عوامل فتنه نشست برگزار کرده و در تلاش هستند که با انجام چنین اقداماتی مدیریت آرای انتخابات را شکل دهند اما باید خدمت این افراد عرض کنم که نمایندگان شورای شهر نشان داده‌اند افراد مستقلی هستند و خودشان برای مدیریت شورای شهر تصمیم‌ می‌گیرند نه دیگران،‌ در عین حال نیز  مداخله‌ مجموعه‌های غیرمرتبط با شورا و اعمال نظر آنها را یک خطر برای شورا و یک ضایعه برای فلسفه نمایندگی می‌دانم.

وی افزود: پیشنهادم این است که وارد فاز سیاسی کردن این موضوعات نشوند، این‌ها از یک منظر تخصصی و فنی بحث نمی‌شود و کاملاً مباحث سیاسی و یک عقده‌گشایی است.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال157 روز قبل