ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – الیکس ویدال پس از اینکه نتوانست اعتماد لوییز انریکه را جلب کند، به فکر ترک نیوکمپ خواهد بود.

 بنا به گزارش‌های منتشر شده، این بازیکن اسپانیایی به هم تیمی‌هایش گفته است که در زودترین زمان ممکن نیوکمپ را ترک خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، الیکس ویدال در ۶ بازی متوالی توسط لوییز انریکه خارج از  ترکیب بارسلونا قرار گرفت تا این بازیکن اسپانیایی بیش از پیش به فکر ترکی نیوکمپ باشد و بنابر گزارش موندو دپورتیوو، نشریه نزدیک به بارسلونا، این بازیکن به همی‌تیمی‌هایش گفته است که در زودترین زمان ممکن این تیم را ترک خواهد کرد. مدت زمان حضور ویدال در ترکیب بارسلونا به طرز شگفت انگیزی اندک بوده است و بسیاری دلیل این مسئله را رابطه نه چندان خوب این بازیکن با لوییز انریکه می‌دانند.

لوییز انریکه از عملکرد ویدال در تمرین بارسا و در بازی‌هایی که فرصت حضور در زمین را داشته است رضایت نداشته و حتی سرجی روبرتو را در پست غیر تخصصی‌اش به این بازیکن اسپانیایی ترجیح می‌دهد. با اینکه به نظر می‌رسید پس از اینکه دنی آلوز بارسا را به مقصد یوونتوس ترک کرد ویدال مدت زمان بیشتری در ترکیب بلوگرانا به میدان خواهد رفت، اما نتیجه کاملا برعکس شد و لوییز انریکه به سرجی روبرتویی که اساسا بازیکن هافبک وسط است بیش از ویدال در پست دفاع راست بازی می‌دهد.

همچنین عملکرد فوق العاده روبرتو در پست دفاع راست – که باعث شد بار دیگر به تیم ملی اسپانیا دعوت شود – در کمتر شدن مدت حضور ویدال در ترکیب بارسا تاثیر بزرگی داشت. ویدال امیدوار است تا بارسا بتواند مشتری مناسبی برای او پیدا کند تا در نقل و انتقالات زمستانی بتواند به تیم جدیدی منتقل شود اما به نظر می‌رسد بارسا هنوز نمی‌داند دقیقا چه تصمیمی برای این بازیکن اتخاذ کند، کاتالان‌ها کمتر از دو سال پیش ۱۸ میلیون یورو برای ویدال پرداخت کرده‌اند اما هرگز نتوانسته‌اند عملکردی را که از این بازیکن اسپانیایی انتظار داشته اند ببینند.

به هر حال باید منتظر بمانیم تا تصمیم مسئولین بارسا را در مورد آینده این بازیکن سرعتی شاهد باشیم.

۱۸۹۹

مجله