ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

بهایران سوم شد ، کره دوم نقل پایگاه اختصاصی مسابقات ، این رقابت ها که به صورت دوره ای برگزار شد امروز در سالن سین چوآنگ به پایان رسید و نتایج مسابقات به این شرح است : 

 
ایران ۷۱ – ۵۶ هند
– در این دوره تیم ایران (مدافع عنوان قهرمانی) پیش از این ۷۳ – ۶۱ تیم تایوان ب ، ۷۰ – ۵۹ تیم دانشگاه ساکرامنتو کالیفرنیای آمریکا ، ۷۴ – ۶۵ تیم مصر و ۷۳ – ۶۵ تیم ژاپن را شکست داد و ۵۰ – ۶۷ از  کره جنوبی ، ۶۳ – ۶۶ از تایوان الف و ۷۳ – ۸۰ از مایتی اسپورتس فیلیپین شکست خورد.
 

ژاپن ۵۱ – ۷۱ دانشگاه ساکرامنتو کالیفرنیای آمریکا 
مایتی اسپورتس فیلیپین ۱۰۴ – ۸۰ تایوان ب 
تایوان الف ۷۷ – ۶۷ کره جنوبی 
– تیم مصر استراحت می کند.
 

در جدول رده بندی رقابت ها تیم مایتی اسپورتس فیلیپین با ۱۶ امتیاز از ۸ برد قهرمان این دوره شد و تیم های کره جنوبی (۶ برد و ۲ باخت) دوم و ایران (۵ برد و ۳ باخت) سوم شدند.تیم های تایوان الف (۵ برد و ۳ باخت) ، ژاپن ، دانشگاه ساکرامنتو آمریکا و مصر (هر سه با ۳ برد و ۵ باخت) ، تایوان ب (۲ برد و ۶ باخت) و هند (یک برد و ۷ باخت) در رده های چهارم تا نهم جای گرفتند.
 

در دوره قبلی رقابت ها در سال ۲۰۱۵ تیم های ایران ، فیلیپین و تایوان الف اول تا سوم شدند.
 

در تاریخ جام ویلیام جونز تیم های آمریکایی با ۱۵ قهرمانی ۵ نایب قهرمانی و ۷ سومی رکورد دار هستند و تیم های فیلیپین با ۵ قهرمانی و ۳ سومی و ایران با ۵ قهرمانی و یک نایب قهرمانی و سومی در رده های دوم و سوم قرار دارند.
 

تیم ملی ایران در سال های ۲۰۰۹ ، ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ قهرمان و در سال ۲۰۱۲ تیم مهرام تهران نایب قهرمان و در سال ۲۰۱۶ تیم ایران سوم شد.
 
پایگاه اختصاصی مسابقات
 

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,