ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

ازدواج کنید و ماهانه ۵ هزار دلار بگیرید

به علت کمبود آمار زاد و ولد در ایسلند دولت این کشور برای تشویق به ازدواج دست به یک اقدام جالب زد. در این کشور آمار ازدواج و در نتیجه زاد و ولد بسیار پایین است و این کشور از جمله کشورهایی است که ازدواج همجنسگرایان در آن قانونی است . بنابراین اگر میخواهید ازدواج کنید و پولدار شوید بد نیست که سری هم به ایسلند بزنید تا هم داماد شوید و هم پولدار!

برخی منابع خبری و سایت های اینترنتی چندی پیش مدعی شده اند که دولت ایسلند در شمال غربی اروپا، با انتشار بیانیه ای درخصوص آمار پایین زاد و ولد در این کشور، راهکاری را برای حل مشکل کمبود تعداد مردان در برابر زنان ارائه کرده است.

بنا بر ادعای این منابع، دولت ایسلند با تصویب قانونی، از اعطایمبلغ ماهانه ۵ هزار دلار به هر مرد مهاجر که در این کشور ازدواج کند، خبر داده است . در این بیانیه اولویت به مردان شمال آفریقا داده شده است که از توان جسمانی و معدل باروری بالا برخوردارند!

ازدواج در ایسلند

ماهانه ۵ هزار دلار برای تشویق به ازدواج در ایسلند

انتشار این خبر در میان کاربران اینترنت، موج جدیدی از واکنش ها را در پی داشته است، هرچند صحت این خبر مورد تردید است و به نظر می رسد که همانند اخبار قبلی و مشابه که درباره روسیه و دیگر کشورها مطرح شده بود، بیشتر به شایعه نزدیک باشد تا واقعیت.

پاداش میلیونی برای ازدواج در اروپا!

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,