ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پاداش مردان و زنان المپیکی تفاوتی ندارد/ ورزشکاران پار المپیک وضعیت خوبی دارندسید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش وجوانان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، پاسخ گوی سوالات شد. 

وی در خصوص وضعیت المپیکی ها و پار المپیکی های کشورمان گفت : 
 خوشبختانه   14 فدراسیون المپیکی به همراه فدراسیون‌ ورزش‌های جانبازان و معلولین وضعیت بسیار خوبی دارند . و ما خوشحالیم که  پارالمپیکی ها در این دوره موفق به کسب سهمیه های ببشتری شدند .

وی افزود : امیدواریم به دلیل افزایش سهمیه هایمان بتوانیم جایگاه یازدهمین در میان 202 کشور را 2 پله ارتقا ببخشیم . 

هاشمی در خصوص حمایت های وزارت ورزش از ورزش کاران گفت : موفقیت برای پارالمپیکی ها دور از دسترس نیست و  این موضوع را  می توان در روحیه ورزشکاران پارالمپیکی دید . 

همچنین دولت پاداش هایی را در نظر گرفته است و همین مسئله می تواند انگیزه خوبیبرای ورزشکاران باشد . 

وی ادامه داد : محدودیت هایی داشتیم اما تلاش کردیم تا همه چیز را برای المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها مساوی باشد به همین دلیل فردا قرار است در مراسم بدرقه اعضای کاروان ایران به هر کدام از ورزشکاران 10 میلیون تومان از سوی رئیس جمهور اهدا شود .  

معاون توسعه منابع  و پشتیبانی وزارت ورزش وجوانان گفت : خوشحالییم که توانستیم در تعامل و همکاری با  وزارت راه و شهرسازی تخفیفات خوبی برای اهدای زمین به مدال‌آوران المپیکی و پارالمپیکی بگیریم. 

همچنین آئین‌نامه استخدامی قهرمانان در آستانه المپیک با تلاشی 2 ساله در هیأت دولت تصویب شد.

هاشمی در پایان گفت: خوشبختانه مشوق‌های خوبی در نظر گرفته شده است  هر چند امکانات کمتری نسبت به کشورهای همسایه داریم .اما شرایط‌مان بهتر است. 

.سعی کردیم در این مدت مشکلات را تا حد امکان برطرف کنیم


انتهای پیام/

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,