ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پاتک پلیس به پاتوق شیشه‌ای جنوب شهر/ مرد خلافکار با گلوله ماموران مجروح شد

ماموران کلانتری ۱۷۶ حسن آباد، طی یک عملیات ضربتی موفق شدند یک توزیع کننده مواد مخدر را به ضرب گلوله زمینگیر کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان ساکن محدوده حسن آباد، در خصوص فعالیت های مجرمانه یک توزیع کننده مواد مخدر که ضمن ایجاد محیطی آلوده به جرایم مختلف به تجمع معتادان در یکی از محلات این محدوده شده بود، پرونده ای در کلانتری تشکیل و تیمی از ماموران ۱۷۶ حسن اباد برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

در بررسی های انجام شده مشخص شد که این مرد خلافکار یکی از توزیع کنندگان حرفه ای و سابقه دار مواد مخدر در جنوب تهران است که بارها به جرم توزیع مواد مخدر به زندان افتاده اما هر بار پس از رهایی از زندان به سراغ کارهای مجرمانه خود رفته است.

متعاقبا با راهنمایی های انجام شده از سوی مردم محله، مخفیگاه این متهم در همان محدوده شناسایی شد و با هماهنگی از سوی مقام قضایی تیمی از ماموران برای دستگیری سوداگر مرگ به محل اعزام شدند.

از آنجا که این متهم در محدوده کوچه ای مخفی شده بود دوربین مداربسته نصب کرده بود، متوجه حضور ماموران شده و تلاش کرد به وسیله موتورسیکلت از درب پشتی مخفیگاهش فرار کند اما از آنجا که ماموران تمامی مسیرهای خروجی و فرار فرد خلافکار را تحت کنترل داشتند با شلیک گلوله به پای وی او را زمینگیر و بازداشت کردند.

به این ترتیب، متهم پس از انتقال به بیمارستان و مداوا، برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

گفتنی است، در بازرسی از مخفیگاه، خودرو و وسایل متهم مقادیر قابل توجهی مواد مخدر صنعتی و سنتی آماده برای خرده فروشی کشف و ضبط شد.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,