ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پاتک شبانه پلیس پایتخت به خانه سارق حرفه‌ای جنوب پایتخت

سرهنگ قاسم پور، با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای منزل در محدوده عباس آباد، تهران گفت: این سارق پس از دستگیری به هشت فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ قاسم پور رییس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد، در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح دستگیری سارق خانه‌های جنوب تهران گفت: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان ساکن محدوده بهشتی، در خصوص وقوع سرقت های انجام شده از سوی سارق یا سارقان، تیمی از ماموران این کلانتری پس از هماهنگی های انجام شده برای شناسایی و دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از تحقیقات شبانه روزی و رصد دوربین های مداربسته مشخص شد که در تمامی سرقت های صورت گرفته رد پای یک سارق حرفه ای و سابقه دار که پیش از این چند فقره سرقت در پرونده دارد، دیده می شود.

کلانتر عباس آباد ادامه داد: با مراجعه به پروفایل چهره نگاری متهمان، چهره این متهم شناسایی شده و پس از چند شبانه روز تحقیقات پیرامون وی مخفیگاه این متهم شناسایی شد و هماهنگی برای ورود به منزل وی از سوی مقام انتظامی انجام شد.

سرهنگ قاسم پور اظهار داشت: طی یک عملیات ضربتی از سوی ماموران مخفیگاه این متهم مورد بازرسی قرار گرفت که طی آن سارق مذکور دستگیر و در بازرسی از منزل وی نیز تعدادی تجهیزات و لوازم مسروقه منزل کشف و ضبط شد.

وی خاطر نشان کرد: متهم نیز در بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر هشت فقره سرقت در محدوده های بهشتی و مطهری اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به پلیس آگاهی تهران بزرگ معرفی شد.
 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,