ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – آرسن ونگر معتقد است ویلشر برای بازی در ترکیب اصلی به بورنموث پیوسته و ابزار امیدواری کرد که آینده این بازیکن در آرسنال رقم بخورد.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از FourFourtwo، ونگر معتقد است آینده این بازیکن در آرسنال رقم خواهد خورد و همچنین عنوان کرد که این بازیکن چیزی برای اثبات ندارد.ویلشر که دو فصل پیاپی را با مصدومیت‌های طولانی‌مدت ازدست‌داده است، با قراردادی قرضی و یک‌ساله به بورنموث پیوسته تا بتواند آمادگی خود را بازیابد. در آستانه دیدار آرسنال مقابل ساوتهمپتون، ونگر هرگونه اختلافی بین وی و بازیکن ۲۴ ساله تیمش را رد کرده و از وی به‌عنوان بازیکنی باقابلیت‌های سطح جهانی نام برد. وی در این ‌باره گفت:

 ما باهم گفتگویی در این زمینه داشتیم. خود جک از اینکه به‌اندازه کافی به وی بازی نرسد نگران بود، چراکه وی معتقد است آماده بازی کردن شده است. من نمی‌توانستم تضمینی برای جایگاه او در آرسنال ارائه کنم. چالش جک فرصت بازی بود و با توجه به علاقه‌اش، من احساس کردم این تصمیم منطقی است. در بعضی مراحل شما نیاز به رقابت دارید. وقتی دو فصل پیاپی از میادین دور باشید، نمی‌توانید پس از آن به یک باره در سطح اول فوتبال بازی کنید. مهم این است که در فصل  جاری او فرصت خواهد داشت تا در بازی‌های زیادی حضور پیدا کند.  به‌ شخصه امیدوارم او همه دوران بازیش را در آرسنال بماند. او بازیکنی با کلاس جهانی است و چیزی برای اثبات کردن ندارد.

ونگر درعین‌حال از ایده احتمالی اینکه ادی هاو، سرمربی بورنموث، از ویلشر در پست‌های هجومی استفاده کند استقبال کرد. وی در این باره گفت:

شخصاً دوست دارم هاو در پستی که من از او استفاده می‌کردم ویلشر به کار بگیرد. او بازیکن فوق‌العاده با ذهنی باز است که به‌خوبی اتفاقات درون زمین را زیر نظر دارد. به نظر من اینکه او مجبور به بازی کردن در پست‌های عقب زمین می‌شد، ناامیدکننده بود. من دوست‌ دارم او به دروازه حریف نزدیک‌تر باشد چراکه می‌تواند موقعیت‌سازی کند. او وقتی در یک‌سوم هجومی زمین مالکیت توپ را به دست آورد خطرناک‌تر خواهد بود.

درعین حال دلیل دیگر اهمیت پست ویلشر در بورنموث، احتمال انتخاب هاو به‌عنوان جانشین ونگر است و این مربی فرانسوی در این باره گفت:

بله اما صادقانه بگویم، نمی‌دانم پس از من چه کسی جانشین من خواهد شد. این‌ها سوالاتی هستند که نمی‌توان به آن پاسخ داد. تا زمانی که در اینجا باشم نهایت تلاشم را خواهم کرد و برای کسی که به‌جای من می‌آید آرزوی بهترین‌ها را دارم.

گفتنی است آرسنال در هفته چهارم لیگ جزیره، ساعت ۱۸:۳۰ شنبه به مصاف ساوتهمپتون می‌رود.

۱۴۰۵

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,