ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – آرسن ونگر اعتقاد دارد که پیروزی سه بر صفر آرسنال مقابل چلسی عطش توپچی ها را برای موفقیت در ادامه فصل افزایش دهد.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال با گلهای والکات، سانچز و اوزیل با نتیجه سه بر صفر مقابل چلسی پیروز شد تا تیم ونگر چهارمین برد فصل را تجربه کند. ونگر اعتقاد دارد که این پیروزی به موفقیت آرسنال در آینده کمک خواهد کرد:

من یک مرد بسیار خوشحال هستم چرا که فوتبال باکیفیتی که می خواستیم را ارائه دادیم. اگر به من قبل از بازی می گفتید که این اتفاقات رخ می دهد حاضر بودم که امضا کنم که با رخ دادن آن موافق هستم. دلیل علاقه ما به فوتبال همین است چرا که می توانی در آن نمایشی که دوست داری را ببینی. به همین خاطر همیشه دوست داری بهتر و بهتر شوی و به آینده امید داشته باشی. جدیتی که در بازی ما دیده می شود به اعتقادمان وابسته است. وقتی در ذهنت تردید وجود داشته باشد مردد می شوی و مقابل ساوتهمپتون شاید چنین حسی برایم ایجاد شده باشد. مقابل هال سیتی، ناتینگام و این جا همان بازی که می خواستیم را ارائه دادیم.

سانچز در این فصل در شش بازی خود چهار گل زده و دو پاس گل داده است. والکات دو گل زده و یک پاس گل داده و اوزیل هم آمار دو گل در پنج بازی را داشته است. آرسنال که پس از شکست چهار بر سه مقابل لیورپول و توقف مقابل لسترسیتی شروع فصل نگران کننده ای داشت با چهار برد پیاپی کاملا سرحال نشان داده است. توپچی ها حالا در لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف بازل بروند.

۱۱۴۰

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,