ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

توضیحات وزیر صنعت درباره وار‌دات مدیر از خارج‌

۰۸ شهریور ۱۳۹۵ – ۲۱:۴۰

نعمت زاده

وزیر صنعت گفت: در زمان پذیرش مسئولیت وزارتخانه از این موضوع امتناع کردم و شرط من با رئیس‌جمهور این بود که در جهت اصلاح امور بین‌الملل جدی هستید یا نه و ایشان به من قول داد که در زمینه ارتباط با دنیا گام جدی بردارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمدرضا نعمت‌زاده در دیدار با فعالان اقتصادی استان البرز که امشب در سالن شهدای دولت استانداری البرز  برگزار شد، اظهار داشت: آن چه که در توان دارم مشکلات صنعت را در استان البرز پیگیری می‌کنم و در بخش تخصصی خود پیگیر مشکلات هستم. 

وزیر صنعت با بیان اینکه سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری در ایران متضرر نشده‌اند، گفت: در زمان پذیرش مسئولیت وزارتخانه از این موضوع امتناع کردم و شرط من با رئیس‌جمهور این بود که در جهت اصلاح امور بین‌الملل جدی هستید یا نه و ایشان به من قول داد که در زمینه ارتباط با دنیا گام جدی بردارد.

وی با بیان اینکه آسایش، امنیت و ثبات نعمت بزرگی است، افزود: تولید کنندگان سربازان اقتصادی کشور هستند و در بدترین شرایط اقتصادی ایستادند و به تولید ادامه دادند.

نعمت‌زاده با بیان اینکه همه باید برای حل مشکلات تولید کمک کنند، بیان کرد: نه کشاورزی و‌ نه صنعت نمی‌توانند ادعا کنند که محور هستند و همه با هم مانند انگشتان یک دست عمل می‌کنند.

وزیر صنعت با بیان اینکه مشکلات فرودگاه قابل رفع است و می‌تواند محلی برای صادرات محصول باشد، ادامه داد: برای محصولات کشاورزی و صادرات آن پیگیری‌هایی انجام می‌دهم تا محصولات کشاورزی صادر شود.

نعمت‌زاده با بیان اینکه استفاده از ملک سهل‌البیع که بانک‌ها برای وثیقه بانکی در نظر می‌گیرند، اختراع جدید آنها است، گفت: تسهیلات مصوب شده صنایع کوچک از مرز ۵ هزار مورد تا امروز گذشته است.

وزیر صنعت در مورد برخورد با کالای قاچاق گفت: در مورد مبارزه با قاچاق، مقام معظم رهبری تاکید جدی داشتند؛ ورود کالای قاچاق به کشور چیزی جز فساد برای کشور ندارد.

وی با بیان اینکه در حال مبارزه با قاچاق هستیم و اقداماتی نیز در این زمینه انجام شده است، گفت: برای جلوگیری از ورود کالای قاچاق در بخشی از نساجی و پوشاک چندین جلسه برگزار کرده‌ایم که چگونه می‌توان از ابتدای ورود کنترل کرد و  به صورت پایلوت در حال انجام کار هستیم و برای مجوز واردات پوشاک نیز به تولید در داخل نظر داریم.

نعمت‌زاده ادامه داد: در مورد بازسازی تجهیزات هیچ محدودیتی وجود ندارد و تعدادی از واحدهایی که تکنولوژی قدیمی دارند و توانایی رقابت ندارند باید خود را به تکنولوژی روز مجهز کنند.

نعمت زاده در مورد سخنرانی که رسانه‌ها از وی در مورد لزوم وارادت مدیر از خارج مطرح کرده بودند، اظهار داشت: رسانه‌ها سخنان من را در این مورد به درستی منتشر نکردند و  منظور من از این موضوع این بود که ما باید مدیرانی را در صنایع خود به کار بگیریم که بتوانند در صادرات محصولات کمک کنند.

انتهای پیام/‌

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال147 روز قبل