ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

احمد توکلی در جمع خبرنگاران:

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۶:۳۹

توکلی

رئیس سازمان دیدبان شفافیت و عدالت گفت: اگر وزیر اقتصاد زمینه‌های قانونی تعهد را برای این قرارداد انجام نداده باشد قطعا کار خطایی کرده است.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران خبرگزاری تسنیم«پویا»، احمد توکلی رئیس سازمان دیدبان شفافیت و عدالت در جمع خبرنگاران با اشاره به قرارداد FATF، اظهار کرد: زمانی که تسلیم قرارداد FATFبشویم، الزاماتی برای کشور فراهم می‌شود که همگی این الزامات قابل بحث است و به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

وی ادامه داد: باید تکلیف این موضوع روشن شده و ابعاد نیز به مردم اعلام شود.

رئیس سازمان دیدبان شفافیت و عدالت با اشاره جلسه این سازمان با مرکز پژوهشهای مجلس بیان کرد: در این جلسه درباره این قرارداد اعلام کردم که برنامه عملی خود را به ما بدهید اما دوستان خودداری کردند و حتی از آنها خواستم که نامه ای را که وزیر اقتصاد آن را نوشته است را به ما ارائه کنید اما آنها خودداری کردند و ما با اجبار این نامه را از آنها گرفتیم.

توکلی با بیان اینکه میل به عدم شفافیت مصیبت ما است، تصریح کرد: اگر این قرار داد آشکار باشد محاسن آن نیز آشکار خواهد شد و اگر مردم از جزئیات و محاسن این قرارداد آگاه شوند دولت را حمایت می‌کنند.

وی با اشاره به نامه وزیر اقتصاد درباره FATF اظهار کرد: وزیر اقتصاد اگر زمینه‌های قانونی تعهد را برای این قرارداد انجام نداده باشد قطعا کار خطایی کرده است زیرا ایشان به عنوان نماینده حکومت سخن گفته و مسائلی که مربوط به امنیت، اقتصاد و سیاست است باید قبل از اعلام آن از نهادهای ذیربط مانند شورای عالی امنیت ملی مجوز لازم را بگیرد.

رئیس سازمان دیدبان شفافیت و عدالت با اشاره به نامه اخیرش برای اعلام آمادگی نسبت به موضوع ادعایی واگذاری املاک در شهرداری تهران، گفت: ما در حال سازماندهی اقداماتمان هستیم و فکر می‌کنم این سازماندهی به پایان برسد و فکر می‌کنم روز شنبه کارمان را آغاز کنیم و حتما هم قبل از آغاز به کار گزارش چگونگی بررسیمان را به مردم اعلام می‌کنیم.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال168 روز قبل