ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رئیس فدراسیون فوتبال در کرمانشاه خبرداد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ – ۱۱:۵۲

نشست خبری کارلوس کی‌روش و مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: وزارت ورزش پیگیر ابعاد دیدار تیمهای فوتبال ایران و کره جنوبی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه مهدی تاج در جمع خبرنگاران در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال کرمانشاه اظهار داشت: نامه آیت‌الله یزدی در مورد مسابقه ایران و کره جنوبی را دیده‌ام که خطاب به وزارت ورزش نوشته شده و این وزارتخانه پیگیر آن است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد تقدیر از تیمهای ملی فوتسال و نوجوانان گفت: به نحو مقتضی به تیمهای فوتسال و نوجوانان پاداش داده می‌شود و نباید نگران این موضوع باشیم زیرا برخی از دوستان دلواپس موضوع پاداشها به‌ویژه برای تیم نوجوانان هستند.

تاج با بیان اینکه فدراسیون فوتبال باید در حد تیم فوتسال تلاش کند افزود: فوتسال گرفتاری‌های خاص خود را دارد که باید متناسب با مقام سومی جهان به‌دنبال لیگ پویاتر و سازمان قوی‌تر باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد علی کاظمی، سرپرست کرمانشاهی سازمان لیگ برتر گفت: به‌زودی و پیش از مجمع رئیس سازمان لیگ برتر تعیین می‌شود.

تاج در مورد شرایط تیم فوتبال راهیان کرمانشاه گفت که اطلاع دقیقی از وضعیت این تیم ندارم و براساس شرایط و رأی دادگاه عمل خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال قصرشیرین و کیش در فصل زمستان و سرعین در فصل تابستان را بهترین نقاط کشور برای برگزاری اردوی تیمهای ملی دانست و افزود: در بحث اقتصاد مقاومتی در ورزش استفاده از این ظرفیتها مطرح است.

انتهای پیام /

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال142 روز قبل