ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی قبل از روند افزایش دما در کشور از غرب وارد کشور شده و در ۴ استان می بارد.
 

امیر سرکرده با اشاره به اینکه در سه روز آینده جو قالب در کشور آرام بوده و پدیده خاصی را نخواهیم داشت، گفت: در این مدت در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات البرز،بوشهر و فارس شاهد افزایش ابر خواهیم بود. این پدیده منجر به بارش پراکنده در این مناطق می شود.  
 
وی ادامه داد: در شرق کشور همچنان شاهد وزش بادهای ۱۲۰ روزه خواهیم بود و در زابل این وزش منجر به کاهش کیفیت هوا و دید می شود.  
 
به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی  امروز دمای هوای تهران به ۳۲ درجه بالای صفر می رسد و پدیده خاصی برای این شهر پیش بینی نمی شود.  
 
سرکرده در پایان با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از عصر پنج شنبه، گفت:با ورود این موج جدید شاهد بارش پراکنده باران در استان های آذربایجان غربی و شرقی، کردستان و زنجان خواهیم بود.

وی در مورد موج جدید گرما به کشور گفت: از اواخر هفته گذشته شاهد روند کاهشی دما در کشور بودیم، اما دوباره از روز شنبه دما افزایش می یابد و این روند افزایشی محسوس بوده و هموطنان آن را حس خواهند کرد. 
 
میزان

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,