ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قائم‌مقام جبهه پایداری به تسنیم خبر داد

۱۷ مهر ۱۳۹۵ – ۱۴:۴۳

صادق محصولی

صادق محصولی از برگزاری اولین جلسه شورای مرکزی جبهه پایداری در دور جدید پس از ایام سوگواری خبر داد.

صادق محصولی قائم‌مقام دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» با اشاره به انتخاب اعضای جدید تشکل متبوعش و اولین جلسه شورای مرکزی این جبهه برای تعیین دبیرکل، قائم‌مقام و سخنگو، گفت: با توجه به تقارن اولین جلسه شورای مرکزی جبهه پایداری با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) این جلسه به بعد از این ایام موکول شد.

وی درباره فعالیت جبهه پایداری برای انتخابات ۹۶ تصریح کرد: ما ورود زودهنگام انتخاباتی را به‌مصلحت نمی‌دانیم چراکه معتقدیم نباید فضای کشور را از هم‌اکنون وارد انتخابات کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولین کنگره جبهه پایداری پس از صدور مجوز از سوی وزارت کشور، پنجشنبه (۸ مهر)، برای برگزاری مجمع عمومی و انتخاب اعضای شورای مرکزی در مجتمع آدینه تهران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، جبهه پایداری انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۰ تشکیل و مجوز فعالیت این جبهه در اول مهر سال ۹۳  از سوی  وزارت کشور صادر شد.

بر پایه این گزارش، ۱۷ عضو اصلی شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در نشست ۸ مهر انتخاب شدند که در این بین حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی و صادق محصولی به‌ترتیب با ۱۵۱ رأی و ۱۳۷ رأی حائز اکثریت آرا شدند.

هم‌اکنون حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی و صادق محصولی دبیرکل و قائم‌مقام و نیز حجت الاسلام ناصر سقای بی‌ریا سخنگوی جبهه پایداری هستند.

برای آشنایی بیشتر با ۱۷ عضو جدید شورای مرکزی جبهه پایداری به اینجا مراجعه کنید.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال138 روز قبل