ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حسین قربان‌زاده دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت با اشاره به جریان‌سازی‌های اخیر علیه شهرداری ضمن بیان اینکه هر قدر به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر نزدیک می‌شویم هجمه‌ها نیز بیشتر خواهد شد، اظهار داشت: دلیل این هجمه‌ها این است که مدیریت ۱۰ ساله‌ که در شهرداری اتفاق افتاده نمونه‌ای از عملکردی است که جمهوری اسلامی می‌تواند به وسیله آن اثبات کند که در ساختار نظام دینی می‌توان اثرگذار بود.

وی افزود: جریان رقیب اگر بتواند همین نقطه قوت را به نقطه ضعف تبدیل کند روی این حوزه برنامه‌ریزی و عملیات می‌کند و نتیجه آن این می‌شود که در هر موضوعی قصد تخریب شهرداری را دارند.

مدیرمسئول روزنامه همشهری ادامه داد: شاهدیم که در موضوعاتی چون حوادث شهری، بدهی‌های شهرداری و قطع درختان و موضوعی که اکنون مطرح است منظومه‌ای از فضای تخریب را ایجاد می‌کنند که در قالب یک پروژه طراحی شده هم شخص قالیباف و هم نماد کارآمدی اصولگرایی را مورد هجمه قرار دهند.

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ضمن بیان اینکه در آستانه انتخابات شورای شهر تلاش کردند که پروژه لیست‌های کذب خود را مطرح کنند، گفت: نتیجه حاصله مؤید این بود که این پروژه تاثیر نداشت وتمامی افراد قبلی هیأت رئیسه و حتی منشی‌ها ابقا شدند و فضای تخریبی نتیجه‌ای نداد.

قربان‌زاده با بیان اینکه بی‌بی‌سی هم با تمام توان روی کار آمد و در این چند روز به طور متعدد روی این موضوع پرداخت، تصریح کرد: ارقامی که منتشر می‌شود علاوه بر اینکه مخدوش است ریال و تومانش را با هم مخلوط می‌کنند؛همچنین آنچه که برای ۳۲ هزار نفر در طول ۱۰ سال در قالب تعاونی‌ها واگذار شده است را با یک شیطنت رسانه‌ای طوری عنوان می‌کنند که این موارد به مدیران شهری هبه شده است.

وی با بیان اینکه هم اصل گزارش و هم آمار و اصل خبر کذب است، گفت: طوری است که کارشناس سازمان بازرسی هم این موارد را تک به تک حزب اعلام می‌کند و رئیس سازمان بازرسی هم آن را مخدوش اعلام کرده است.

مدیرمسئول روزنامه همشهری افزود:‌امروز هم آقای قالیباف به صراحت گفت خط قرمزی در برخورد با فساد نداریم و از قوه قضائیه خواست با هر نوع فسادی قاطعانه برخورد شود ولی در عین حال باید به جرائم کسانی که به این موارد کذب دامن زده‌اند رسیدگی و پیگیری شود.

وی با تأکید بر شفاف‌سازی از سوی مدیران شهری درباره جریان رسانه‌ای اخیر گفت: شورای شهر و مدیران شهرداری باید پیش‌قدم شوند. هر چند این اتفاق در نامه امروز قالیباف به قوه قضائیه افتاده و از هر نوع نظارتی استقبال شده است چون هراس و واهمه‌ای وجود ندارد که بگوییم این رسیدگی غیرعلنی شود.

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت با تأکید بر اینکه در پاسخ به تمام این اتهامات شهرداری سربلند است، تصریح کرد: تمام افرادی که این فضاسازی را مستمسک یک حرکت سیاسی قرار دادند، رسوا خواهند شد ولی در عین حال باید شفاف‌سازی اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/31SFTH

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,