ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

ساعتی پیش در معراج شهدا صورت گرفت

۱۴ مهر ۱۳۹۵ – ۱۸:۲۱

شهید مهدی حسینی

مراسم دیدار و وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم، مهدی حسنی و شهید تازه تفحص شده، علی ذراتی با حضور خانواده دو شهید، ساعتی پیش در معراج شهدای مرکز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم تهرانی، شهید مهدی حسینی، امروز ۱۴ مهرماه ۹۵ در معراج شهدای مرکز برگزار شد. طی این مراسم پدر، مادر، همسر، فرزند، خواهر، برادران، همکاران، دوستان و بستگان شهید با پیکر مطهر مهدی حسینی وداع کردند.

شهید مدافع حرم مهدی حسینی، متولد ۱۳۵۹ و ساکن تهران بود. او چندی پیش به عنوان یکی از فرماندهان مستشاری به سوریه رفت و روز گذشته ۱۳ مهرماه ۹۵ بر اثر یک انفجار انتحاری در حومه حلب به شهادت رسید. از او یک دختر ۶ ساله به نام نغمه به یادگار مانده است. شهید مهدی حسینی اولین شهید مدافع حرم نظام آباد تهران(منطقه ۷) و از بسیجیان هیأت «یازهرا(س)» بود که در سن ۳۶ سالگی به شهادت رسید.

در کنار این مراسم مراسم دیدار با پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس نیز برگزار شد. شهید علی ذراتی از اهالی کاشان است که در عملیات والفجر یک و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسیده است. پیکر او در این عملیات مفقودالاثر شد و بعد از گذشت ۳۳ سال از شهادتش طی عملیات تفحص پیکر شهدا، کشف و شناسایی شد. ساعتی پیش خانواده این شهید بعد از گذشت بیش از سه دهه گمنامی شهید ذراتی با پیکر مطهر او در معراج شهدا دیدار کردند. پیکر مطهر این شهید برای انجام مراسم تشییع و خاکسپاری به شهرستان کاشان منتقل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال138 روز قبل