ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی آلمانی لیورپول به اظهارات ستاره انگلیسی این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ در نشست مطبوعاتی امروز خودش پیش از بازی روز یکشنبه مقابل تاتنهام نسبت به اظهارات دنیل استوریج که از بازی در پست وینگر ابراز ناراحتی کرده واکنش نشان داد.

کلوپ بنا بر گزارش فورفورتو به خبرنگاران گفته:

اول از همه، شما باید یک مقدار در مورد اینکه چرا چنین سوالاتی می پرسید فکر کنید. ما باید ترکیبی پیدا کنیم که بازیکنان مان بتوانند در آن بازی کنند. من نمی خواهم به استوریج در پست وینگر بازی دهم اما او می تواند در این پست بازی کند.

اما وینگر خصوصا در مورد دنیل یک پست ثابت نیست. اینگونه نیست که شما در این پست بازی کنید و منتظر باشید تا اتفاقی در زمین رخ دهد. ما فوتبال انعطاف پذیری بازی می کنیم. استوریج در لحظات کلیدی باید در موقعیتی باشد که بتواند توپ را در درون دروازه حریف قرار دهد. ما هنوز باید روی مسائل زیادی کار کنیم.

نمی دانم استوریج دقیقا چه چیزهایی گفته اما ما با هم صحبت کردیم. من او را می شناسم و مسئله ای وجود ندارد. دنیل بازیکن بسیار باهوشی است.

کلوپ همچنین درباره بازی با تاتنهام گفته:

فصل جدیدی آغاز شده و انتظارات جدیدی هم وجود دارد. فوتبال اینگونه است. تعطیلات تابستانی زمان خوبی برای کار در کنار یکدیگر است اما شما باید همچنین ریتم هم پیدا کنید. همه تیم ها جا برای پیشرفت دارند و این مسئله در مورد تاتنهام هم صادق است. لیورپول و تاتنهام هر دو در ترکیب شان ثبات دارند و در هر بازی تغییرات زیادی ایجاد نمی کنند.

نشانه های خوب زیادی از تیم خودم دریافت کردم. آخرین شکست را نسبت به آخرین پیروزی بیشتر احساس می کنیم. زمان زیادی از شکست مقابل برنلی نگذشته اما تا این لحظه همه چیز خوب بوده است. نسبت به این فصل خوشبین هستیم.

۲۰۳۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,