ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تسنیم گزارش می‌دهد

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۱:۰۳

حکم قاضی حکم دادگاه صدور حکم چکش

حجت‌الاسلام انصاری در نشست‌خبری روز گذشته خود اعلام کرد که معاونت حقوقی رئیس‌جمهور از "هتاکان" شکایت کرده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون حقوقی رئیس‌جمهور در نشست‌خبری روز گذشته(دوشنبه) خود اعلام کرد که معاونت حقوقی رئیس‌جمهور از "هتاکان" شکایت کرده است.

با توجه به آنکه، حجت‌الاسلام انصاری گفته "از هم‌‌لباس خودم که به رئیس‌جمهور توهین کرده به دادگاه ویژه روحانیت شکایت کرده‌ایم"، به نظر می‌رسد منظور وی حجت‌الاسلام حمید روحانی رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی ایران معاصر باشد، چرا که وی چند روز پیش در همایشی در تبریز با انتقاد از عملکرد دولت روحانی، تفکر حاکم بر دولت فعلی را خطرناک توصیف کرده و گفته بود: "این آقایان دنبال این هستند که کشور ما را به دوران ستم‌شاهی بازگردانند؛ کوتاهی وعاظ و ائمه‌جمعه و روحانیت کشور نزد خدا پاسخگو هستند".

در همین زمینه حجت‌الاسلام حمید روحانی رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی ایران معاصر در پاسخ به سؤالی درباره شکایت معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری از وی به دادگاه ویژه روحانیت به خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم گفت: تا این لحظه هیچ احضاریه‌ای به دست من نرسیده، اما اگر شکایتی شده باشد از آن استقبال خواهم کرد، چرا که بنده واقعیات و اعتقادات خود را گفتم.

وی در پاسخ به این سؤال که برخی رسانه‌های حامی دولت شما را در دسته‌بندی‌های سیاسی قرار داده‌اند، تصریح کرد: من نه اصولگرا هستم و نه اصلاح‌طلب. پیرو  و شاگرد خط امام راحل هستم و به آن افتخار می‌کنم.

روحانی درباره شکایت دولت نیز گفت: من از شکایت دولت‌ هراسی ندارم؛ اگر قرار بود بترسم باید از شاه می‌ترسیدم نه از دولت فعلی.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال200 روز قبل