ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

واکنش رسانه‌های آمریکایی به ادعای جدید ترامپ

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سخنگوی ستاد ترامپ برای اثبات ادعای این کاندیدای جمهوری‌خواه مبنی بر وجود فیلمی از دریافت محموله پول نقد توسط ایران لینک ویدئویی از پیاده شدن زندانیان آمریکایی آزاد شده در سوئیس را فرستاده و مدعی شد این ویدئو مربوط به بارگیری هواپیمای بی‌نام و نشان حامل پول‌های نقد ارسال شده توسط آمریکاست.

به گزارش ایلنا به نقل از واشنگتن‌پست، این روزنامه در واکنش به ادعای دونالد ترامپ کاندیدای ریاست‌جمهوری ایالات‌متحده آمریکا در خصوص وجود ویدئویی که توسط ایران از لحظه زمین نشستن و تخلیه هواپیمای بی‌نام و نشان آمریکایی حامل پول نقد گرفته شده و برای تحقیر آمریکایی‌ها برای آنها ارسال شده است، نوشت : بسیاری از مقام‌های بلندمرتبه آمریکایی شامل تعدادی از مذاکره‌کنندگان هسته‌ای روز گذشته در گفت‌و‌گو با خبرگزاری آسوشیتدپرس تاکید کرده‌اند که از وجود این ویدئو بی‌خبرند. 

واشنگتن‌پست نوشت: این تردید وجود داشت که ترامپ این ویدئو را پس از اعطای صلاحیت دریافت بخشی از گزارش‌های محرمانه به کاندیداهای ریاست جمهوری قبل از ورود به کاخ سفید تماشا کرده باشد اما رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ اوایل روز گذشته در گفت‌وگو با فاکس‌نیوز گفته بود: امکان دستیابی کاندیداها به این گزارش‌های محرمانه هنوز آغاز نشده است.

این روزنامه با بیان اینکه در پرس‌وجوهای صورت گرفته از سخنگوی ستاد ترامپ، او در توضیح صحبت‌های این کاندیدای جمهوری‌خواه لینک یکی از کلیپ‌های پخش شده در فاکس‌نیوز را که تصویر ورود زندانیان آمریکایی آزاد شده در ۱۷ ژانویه امسال به ژنو را نشان می‌داد، فرستاده و مدعی شد: این‌ها بخشی از تصاویر مورد اشاره دونالد ترامپ در سخنرانی‌اش است.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,