ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در گفت‌وگو با تسنیم مطرح شد

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۷:۰۰

قائد شرف

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان نسبت به اشتباه صورت‌گرفته در انتشار خبری از حسین شریعتمداری عذرخواهی کرد.

محمدحسین قائدشرف دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با اشاره به انتشار اخباری به‌نقل از سایت دفتر تحکیم وحدت مربوط به دیدار شورای مرکزی این اتحادیه دانشجویی با حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان اظهار داشت: صبح امروز متنی به‌روی سایت دفتر تحکیم وحدت مربوط به دیدار اعضای شورای مرکزی این اتحادیه دانشجویی با آقای حسین شریعتمداری منتشر شد، فارغ از بحث‌های مطرح‌شده در این دیدار دفتر تحکیم وحدت اعلام می‌کند متن منتشر شده بر اثر اشتباهی سهوی به‌جای متن ویرایش‌شده و اصلی به‌روی سایت قرار گرفت.

وی با اشاره به جنجال‌آفرینی برخی از رسانه‌های مغرض در سوءاستفاده از مطالب منتشرشده گفت: متن منتشرشده دستاویزی برای جنجال‌سازی برخی رسانه‌های مغرض شد که دفتر تحکیم وحدت تأسف خود را از این مسئله اعلام می‌کند.

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در پایان ضمن ابراز دلجویی نسبت به حسین شریعتمداری به‌دلیل حاشیه‌های ایجادشده بر اثر این  اشتباه سهوی از وی عذرخواهی کرد.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال163 روز قبل