ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

بامداد امروز

۰۶ مهر ۱۳۹۵ – ۱۰:۰۳

واژگونی اتوبوس

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان گفت: بامداد امروز در محوره ساوه- همدان واژگونی یک دستگاه اتوبوس یک کشته و ۳۴ مصدوم بر جای گذاشت.

حبیب معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان در رابطه با حادثه پرتلفات بامداد امروز در محور ساوه به همدان اظهار داشت: این حادثه مربوط به واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در سه راهی اصله ساعت ۴۴ دقیقه بامداد امروز بود که سبب کشته شدن یکی از مسافران در حین حادثه شد.

وی با اشاره به اینکه ۳۴ نفر از مسافران نیز مصدوم شدند، افزود: با توجه به پرتلفات بودن حادثه ۶ دستگاه آمبولانس از اورژانس شهرستان‌های فامنین، رزن، ۱ کبودرآهنگ و هلال‌احمر به همراه اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی همدان به محل اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان بیان کرد: در این راستا ۴ نفر از مصدومان به مرکز درمانی امام حسن(ع) شهرستان فامنین و ۳۰ نفر به مرکز آموزشی درمانی بعثت همدان انتقال داده شدند.

وی عنوان کرد: همچنین ۱۱ نفر از مصدومان نیز توسط اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی همدان به مرکز درمانی انتقال یافتند.

معصومی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نیز سرویس‌دهی به دو حادثه پرتلفات دیگر توسط واحدهای عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی استان همدان نیز مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی افزود: روز گذشته در محور ملایر- خنداب در حوالی روستای محمود‌آباد برخورد یک دستگاه پراید با خودرو وانت پیکان سبب اعزام همزمان ۴ دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های شهری شهرستان ملایر به محل حادثه شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان تصریح کرد: متأسفانه یک نفر از سرنشینان در محل حادثه فوت کرد و ۹ نفر مصدوم به بیمارستان امام حسین(ع) ملایر منتقل شدند که یکی از مصدومان نیز به دلیل شدن جراحات در حین انتقال فوت شد.

وی با اشاره حادثه تصادف در بلوار پرفسور موسیوند منتهی به دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: برخورد دو دستگاه سواری ظهر روز گذشته پنج مصدوم بر جای گذاشت که یک نفر از مصدومان در محل حادثه تحت درمان قرار گرفت اما ۴ نفر مصدوم دیگر به مرکز آموزشی درمانی بعثت همدان منتقل شدند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال146 روز قبل