ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

۰۲ شهریور ۱۳۹۵ – ۲۱:۲۳

عابدینی

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: متاسفانه واقعیت‌ها با آمارهای اقتصادی دولت هماهنگی ندارد و گره‌ای از کارمردم حل نشده و همچنان در سختی زندگی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جلسه شورای اقتصادی مقاومتی استان قزوین که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به وسیله بازگشت به دین و قرآن توانست موفق و از سلطه آمریکا و استکبار جهانی خارج شود.

وی با اشاره به اینکه تهدید به بازگشت از دین و قرآن را نمی‌توانیم نادیده بگیریم، افزود: بازگشت به قرآن به هر اندازه‌ای که عزت و کرامت دارد بازگشت از قرآن و دین همه عزت‌ها و کرامت‌ها را بر باد می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: در اقتصاد اگر بازگشت به قرآن و دین داشته باشیم و موضوعی به نام عدالت را در جامعه نهادینه کنیم می‌توانیم موفق شویم.

امام جمعه شهر قزوین خاطرنشان کرد: جلوگیری از اسراف، عدالت، اعتماد به بندگان خدا و نیروی انسانی ماهر می‌تواند سبب پویایی اقتصاد کشور شود که امیدواریم دولت به این مسائل توجه داشته باشد.

وی بیان کرد: برای به نتیجه رسیدن سرمایه‌های انسانی نیازمند توجه به آنها و قطع کردن توجه به بیرون کشور هستیم تا بدین وسیله شاهد رونق اقتصادی در کشور و استان قزوین باشیم.

عابدینی  گفت: اگر حضور مقتدارانه کشور در سوریه، لبنان و سایر مناطق نبود امروز باید وضعیت دیگری را در کشور تجربه می‌کردیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: در استان قزوین خان زدگی مردم استان را اذیت کرده و منجر به انزوا کشیدن استعدادهای استان شده است که باید این موضوع به سرعت از بین برود.

وی تصریح کرد: بازگشت به قرآن یعنی اینکه به جای نهادینه شدن اقدامات شخصی و جناحی به دنبال عملیاتی کردن نیازهای ملی باشیم تا بدین وسیله براساس وحدت بتوانیم پیشرفت کنیم.

امام جمعه شهر قزوین با اشاره به آمارهای اقتصادی دولت تدبیر و امید گفت: متاسفانه واقعیت‌ها با آمارهای اقتصادی دولت هماهنگی ندارد و گره‌ای از کارمردم حل نشده و همچنان در سختی زندگی می‌کنند.

عابدینی افزود: امیدواریم دولت تدبیر و امید به منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی دقت بیشتری کند تا بدین وسیله سبب موفقیت کشور در زمینه اقتصادی شویم.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال185 روز قبل